Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Inspiracje i pomysły na otwarte kuchnie w niewielkich mieszkaniach

press profile homify press profile homify
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Far East Design Labo
Loading admin actions …

Kiedy zaczynamy samodzielne życie i znajdujemy swoje pierwsze mieszkanie, zazwyczaj jest to niewielki apartament, który niełatwo jest odpowiednio urządzić. Wszyscy pragniemy, by mieszkanie stało się naszym sanktuarium i znajdowało się w nim wszystko, co potrzebne do życia. Na szczęście niewielka przestrzeń nie oznacza, że nie może być praktycznie i komfortowo!

Prawdą jest, że szczególnie ważnym miejscem jest kuchnia. Nawet niewielka, powinna spełniać wszystkie swoje funkcje, a przy tym pozwolić na swobodne przemieszczanie się. Być może warto zrezygnować z osobnego pokoju, odizolowanego od reszty apartamentu? Pomyśl o alternatywnej konstrukcji, czyli o otwartej kuchni. Nie tylko sprawia, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej przejrzysta, jest to również świetny pomysł na przyjęcia czy wizyty gości! Żaden gospodarz nie lubi spędzać samotnie czasu w kuchni, gdy inni się bawią.

I właśnie dlatego dziś w homify przygotowaliśmy dla Was przykłady otwartych kuchni, które świetnie sprawdzą się w niedużych mieszkaniach. Pamiętajcie, że nie tylko ogromne apartamenty mogą być pięknie urządzone! Obejrzyjcie naszą listę i zainspirujcie się.

Który przykład najbardziej przypadł Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu