7 pomysłów z Polski na piękny taras

mszpakowska mszpakowska
Taras kompozytowy Rehau. Realizacja w Bolesławcu1., PHU Bortnowski PHU Bortnowski
Loading admin actions …

Kiedy myślimy o tarasie, od razu do głowy przychodzą nam wygodne meble, gdzie moglibyśmy spędzać czas z najbliższymi. Nie możemy jednak zapominać o fundamentalnej części każdego tarasu, czyli podłodze! Dzisiaj możecie poznać 7 propozycji tarasowych, które pochodzą od architektów z biura PHU BORTNOWSKI. Znajdź taras, na którym chciałbyś spędzać leniwe weekendy!

1.

Pierwszy taras ciągnie się wokół domu, dzięki czemu oferuje nam naprawdę wiele przestrzeni. Drewniany podest idealnie komponuje się z fasadą nowoczesnego domu oraz doskonale integruje się z zielenią ogrodu.

2.

Propozycja dla osób, które nie mają zbyt wiele przestrzeni. Drewno jest niezwykle wytrzymałym materiałem, dlatego przy odpowiedniej pielęgnacji taras posłuży nam przez długie lata.

3.

Klasyczna odsłona przydomowego pokładu. Taras idealnie łączy się z tradycyjną architekturą oraz przestronnym ogrodem. W tym przypadku możemy mieć pewność, że wystarczy tu miejsca dla nas oraz naszych najbliższych.

4.

Ten taras pokazuje nam ciekawe połączenie drewna oraz płytek. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, bowiem płytki są niezwykle proste w konserwacji. Nie musimy zatem martwić się o ich uciążliwe czyszczenie, a możemy być pewni, że będą się pięknie prezentowały przez długie lata.

5.

Odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają relaks na świeżym powietrzu. Przestronny, zadaszony taras pozwoli cieszyć się pięknem ogrodu nawet podczas letniej mżawki.

6.

Wykorzystanie szarego kompozytu nie jest zbyt częstym zabiegiem. Możemy się jednak przekonać na własne oczy, że może on się pięknie prezentować, jeśli otoczony jest zadbanym trawnikiem.

7.

Ostatnia propozycja to taras o nieregularnym kształcie. Beżowy kompozyt doskonale pasuje do jasnej elewacji. Doskonałe rozwiązanie to wykorzystanie przestrzeni, jako donicy dla ozdobnego drzewka. W takim miejscu możemy mieć pewność, że relaks będzie nam towarzyszył każdego dnia. 

Zobacz również Wiosenne porządki wokół domu: 15 pomysłów na taras i patio!

Która propozycja spodobała Ci się najbardziej? 

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu