Projekty,  Salon zaprojektowane przez homify

Nowoczesny dom na wsi z perfekcyjnie rustykalnymi wnętrzami

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Eksperci od wizażu nieruchomości dobrze wiedzą, jak ważne i kluczowe jest pierwsze wrażenie. To właśnie oni biorą odpowiedzialność za to, aby wizualnie przygotować dom czy mieszkanie na wizytę potencjalnych kupców i zdają sobie sprawę, że nie ma tam miejsca na błąd.

Bezbłędnie przygotowano na oględziny dom, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji. Jest to klasyczny dom z cegły, którego wnętrza urządzono w czarująco rustykalnym stylu. Nie brak im jednak nowoczesnej funkcjonalności. Zobaczcie sami!

Uroczy z zewnątrz…

Z zewnątrz dom wygląda niczym skansen- fasada z wyeksponowanej cegły, która zachwyca nie tylko kolorem, ale i fantazyjnym wzorem; okna z błękitnymi obramowaniami i okiennicami; spadzisty dach wyłożony klasyczną dachówką. Całość prezentuje się bajecznie!

… zachwycający w środku

Jeszcze lepiej wyglądają wnętrza domu. Zacznijmy od kuchni. Urządzono ją w stylu angielskim, wyposażając w meble o białych, klasycznych frontach, które przeplatają się z drewnianymi elementami- półkami, wiklinowymi koszami, akcesoriami. Obszerne blaty zapewniają wygodną powierzchnię roboczą, a liczne szafki i półki pojemne miejsce na przechowywanie.

Salon, w którym stare łączy się z nowym

Czarujący styl przewija się przez wszystkie wnętrza domu, także w salonie. Urządzono go w sposób łączący ze sobą różne estetyki- rustykalną, nowoczesną i retro. O wyjątkowy klimat dbają wygodne meble, stylowe dodatki oraz oryginalne materiały wykończeniowe, takie jak surowa cegła czy płyty z naturalnego kamienia na posadzce.

Pomysłowe detale

Kluczem do udanej aranżacji wnętrz jest taki dobór mebli i dodatków, aby te spełniały nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i służyły domownikom w sposób praktyczny. Jednym z przykładów w tym domu jest regał, którym obudowano z trzech stron wnękę, gdzie zmieściło się z kolei pianino. Taki uroczy kącik nie tylko prezentuje się ciekawie i oryginalnie, ale też sprawdza się świetnie jako miejsce na przechowywanie.

Pokój dziecięcy

Oto być może jeden z najbardziej neutralnych i 'dojrzałych' pokojów dziecięcych, jakie kiedykolwiek oglądaliśmy na homify. Stonowana kolorystyka ożywa dzięki przyjemnemu błękitowi jednej ze ścian. Białe dodatki i meble nadają wnętrzom świeżości i ponadczasowej elegancji. Taki pokój nada się zarówno dla małych dzieci, jak i dla nastolatków.

Więcej zdjęć tego pięknego domu

Salon czy kuchnia- które pomieszczenie robi większe wrażenie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu