Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Schmidt Palmers Green

8 praktycznych pomysłów, dzięki którym praca w kuchni stanie się łatwiejsza

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Współczesne kuchnie są mniejsze, ale lepiej wyposażone, co skutkuje tym, że jest w nich coraz mniej miejsca. Ilość nowoczesnych sprzętów, akcesoriów kuchennych i małego AGD sprawia, że wnętrza kuchni stają się przytłoczone i ciasne. Dlatego każdy właściciel domu czy mieszkania poszukuje praktycznych, funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwią pracę i organizację w kuchni.

Zebraliśmy dla Was osiem takich właśnie praktycznych pomysłów. Mamy nadzieję, że pomogą one w zaprojektowaniu Waszej następnej kuchni marzeń!

1. Stojaki na talerze

W głębokich, wysuwanych szafkach świetnie sprawdzą się stojaki na talerze- zarówno te drewniane, jak i metalowe. Pozwalają one na utrzymanie porządku w szafkach i na półkach, a także pozwalają zmieścić w nich większą ilość naczyń.

2. Segment kuchenny

Projekty,  Małe kuchnie zaprojektowane przez Dizzconcept
Dizzconcept

Pop-up kitchen PIA – Web

Dizzconcept

Zabudowana kuchnia w postaci kuchennego aneksu- zwartego segmentu, który świetnie nadaje się do małych mieszkań, szczególnie kawalerek. Taki segment zawiera wszystko, co w nowoczesnej kuchni niezbędne- praktyczne miejsca na przechowywanie, wielofunkcyjne obszary, nowoczesne sprzęty AGD, takie jak zmywarka, mikrofalówka oraz piekarnik, a także współczesny design.

3. Stylowe miejsce na słoiki

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez FEDGO
FEDGO

Cocina 8

FEDGO

Widzicie ten wąski pas z drewna, pionowe półki obok lodówki? To stylowe i praktyczne miejsce na przechowywanie słoików. Dzięki temu stają się one dekoracją wnętrza.

4. Wysuwany blat

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Schmidt Palmers Green
Schmidt Palmers Green

NEW! 2015 Kitchen: PORTLAND + ARCOS

Schmidt Palmers Green

Duży blat to niezbędny element każdej dobrze zaprojektowanej kuchni. Jego obszar można dodatkowo powiększyć, decydując się na model z wysuwanymi elementami. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie przestrzeni i zyskanie dodatkowych powierzchni.

5. Praktyczne szuflady

Współczesny design zajął się także kwestią szuflad i tym, jak zaprojektowane są one w środku. Przykład ze zdjęcia udowadnia, jak praktycznie i stylowo można podejść do kwestii przechowywania. W takiej szufladzie jest miejsce na wszystko- nawet na smartfony i tablety.

6. Eleganckie suszenie

Specjalny stojak umieszczony obok zlewu pozwala praktycznie i stylowo suszyć umyte naczynia i przybory kuchenne. Świetny jest nie tylko sam pomysł, ale i estetyka jego wykonania.

7. Długie półki

Półki na całej długości ściany tworzą mnóstwo miejsca na przechowywanie. Nie są zakryte, co oznacza, że wszystkie umieszczone tam przedmioty są wyeksponowane. Gdy są utrzymane w porządku i dobrej organizacji, stanowią oryginalną dekorację pomieszczenia.

8. Wieszaki

Wykorzystajcie powierzchnie ścian, umieszczając na nich wieszaki, na których powiesić można przybory kuchenne czy ściereczki. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie cennego miejsca w kuchni.

Który pomysł najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu