Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Praktyczne porady na czysty dom w 60 minut

press profile homify press profile homify
Projekty,  Salon zaprojektowane przez MERVE KAHRAMAN PRODUCTS & INTERIORS
Loading admin actions …

Zdarza się, że nawet mieszkając w najpiękniejszym domu na świecie, mamy problem w utrzymaniu go w czystości. A przecież schludna i uporządkowana przestrzeń przynosi komfort, radość i pozytywną energię. Jedną z najczęstszych porad, jeśli chodzi o ulepszenie codziennego życia jest regularne sprzątanie. Nie mówimy tu oczywiście o zmywaniu podłóg godzinami i ścieraniu każdego okruszka, ale generalnie starajmy się nie doprowadzić domu do chaosu. 

Niektórzy z nas dobrze czują się, widząc wokół siebie artystyczny nieład, a porządek uważają za nudny. Nawet taki nieład powinniśmy mieć pod kontrolą! W dzisiejszych czasach często jesteśmy zabiegani, a wizja weekendu spędzonego na sprzątaniu nie brzmi zachęcająco. Dziś przedstawiamy Wam niesamowite porady, które podpowiedzą Wam, jak uporządkować dom w zaledwie godzinę! Chyba możecie poświęcić godzinę z całego weekendu, by mieć schludny dom i wygodniejsze życie, prawda? Oto nasze sztuczki!

Jakie są Wasze triki na czysty dom?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu