Projekty,  Domy zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零

Przytulny dom z drewnem w roli głównej

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Istnieje wiele pomysłów na to, jak stworzyć wyjątkowy dom, który zachwyca swoją nienaganną estetyką oraz funkcjonalnością. Sztuką jest wybrać takie materiały oraz kolorystykę, która zapewni Wam to, że Wasze rodzinne gniazdko wraz biegiem lat nie straci na swojej aktualności. Doskonale znają się na tego typu projektach nasi doświadczeni architekci. Stworzyli oni wyjątkowe cztery ściany, których podstawę stanowi solidny i piękny materiał, jakim jest naturalne drewno! Dzisiaj sami będziecie mogli przekonać się o tym, że dzięki niemu można wyczarować naprawdę magiczną aranżację!

Pierwsze wrażenie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

自然に調和する外観デザイン

株式会社 建築工房零

Tak prezentuje się ten oryginalny dom z zewnątrz. Nie ma wątpliwości co do tego, że robi on niemałe wrażenie! Nasi profesjonaliści stworzyli wyjątkowa konstrukcję, która olśniewa swoim wyglądem. Zestawienie jasnych i ciemnych barw dodaje całości eleganckiego charakteru. Nie zabrakło tutaj nawet tarasu, który pozwala miło spędzić ciepły dzień na świeżym powietrzu.

Garaż

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

人生を豊かにしてくれるウッドデッキとバイクガレージ

株式会社 建築工房零

W obecnych czasach ciężko jest sobie wyobrazić życie bez samochodu. Dzięki niemu możemy szybko dotrzeć z domu do pracy, czy też w weekend wybrać się na wycieczkę poza miasto. Planując budowę swoich czterech ścian koniecznie uwzględnijcie specjalną strefę garażu. To właśnie dzięki niemu z pewnością będziecie mogli spać spokojnie. 

Wnętrze

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

すまいは家族が育つ場所

株式会社 建築工房零

Weszliśmy właśnie do wnętrza tego stylowego obiektu. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że mamy do czynienia z wyjątkową przestrzenią. Nasi architekci nieprzypadkowo wybrali drewno, jako główny element tego projektu. Jak powszechnie wiadomo, to właśnie ten naturalny materiał sprawia, że cała przestrzeń zyskuje przytulnej i ciepłej aury, która powinna wypełniać każdy rodzinny dom.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

薪ストーブのある土間キッチン

株式会社 建築工房零

Kuchnia stanowi swoiste miejsce spotkań wszystkich członków rodziny. To właśnie tutaj możemy przygotować kubek aromatycznej herbaty, czy też wspólnie przyrządzić pyszny obiad. Warto zadbać o to, by ta strefa nie tylko prezentowała się estetycznie, ale przede wszystkim była funkcjonalna. Odpowiednia ilość szafek oraz solidny blat roboczy z pewnością się do tego przyczynią.

Nowoczesne przeszklenia

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

大好きなバイクと共に暮らす

株式会社 建築工房零

W konstrukcji tego oryginalnego domu nie mogło zabraknąć nowoczesnych przeszkleń. To one nadają każdej przestrzeni niesamowitej lekkości. Nie inaczej jest w tym przypadku. Nasi architekci zdecydowali się postawić na to rozwiązanie również chcąc oddzielić jedno pomieszczenie od drugiego. To doskonały pomysł, którym z pewnością warto się zainspirować!

Blisko natury

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

吹抜けで空間を縦につなぐ

株式会社 建築工房零

To już ostatnie zdjęcie tego przytulnego domu. Mamy nadzieję, że podobała Wam się nasza dzisiejsza, krótka wycieczka. Obiekt, który mieliśmy szansę wspólnie zwiedzić na pewno uwiódł szczególnie tych z Was, którzy cenią sobie życie blisko natury. Mieszkanie w tak pięknym domu to niewątpliwie spełnienienie marzeń o własnej oazie pełnej spokoju i harmonii.

Szukacie innych pomysłów na aranżację swojego domu? Sprawdźcie koniecznie:

Idealny dom dla miłośników minimalizmu!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu