Projekty, skandynawskie Domy zaprojektowane przez Vesco Construction

10 wspaniałych domów poniżej 300m2 (wraz z planami)!

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Poszukiwanie idealnego domu może być ekscytujące, ale i kłopotliwe. W ogromnej ilości projektów ciężko jest znaleźć dom, który spełni nasze oczekiwania. Wychodzimy więc z inicjatywą i postanowiliśmy zebrać dla Was najlepsze projekty poniżej 300 metrów kwadratowych, które będą idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny.

Najmniejszy na tej liście, jednak godny zainteresowania. Ten dom mieści w sobie cztery sypialnie, cztery łazienki oraz przestronny ganek, który idealnie sprawdzi się podczas leniwego popołudnia. Elewacja łączy w sobie drewno oraz beton, otoczone kamiennym murkiem.

Kolejna propozycja to projekt o monochromatycznym designie. Czerń i biel to klasyczne połączenie, które odnajdzie się w każdym otoczeniu. Tutaj również znajdziemy mały ganek, który będzie służył całej rodzinie. Znajdziemy tutaj trzy sypialnie, trzy łazienki oraz garaż, który pomieści dwa samochody.

Ściany zostały pokryte pomarańczowym materiałem odbijającym światło, dzięki czemu nawiązuje do kolonialnego charakteru. Jest to elegancka budowla, która przypomina pensjonat, dzięki naprawdę możemy liczyć na komfortowe mieszkanie.

Dwupiętrowy dom, który emanuje nostalgią oraz spokojną atmosferą. Znajdziemy tutaj 4 sypialnie, trzy łazienki, dwie jadalnie oraz dwa duże salony.

Ten dwupoziomowy dom to idealne rozwiązanie dla miłośników prostych rozwiązań. Wewnątrz znajdują się cztery sypialnie, cztery łazienki, dwa pokoje dzienne oraz garaż mieszczący dwa samochody.

Ten czerwono-biały dom nawiązuje do architektury amerykańskiej. Świadczy o tym kolor fasady oraz charakterystyczne, okrągłe okna. W środku kryję się trzy sypialnie oraz trzy łazienki, a ogród zachwyca nas wyjątkowym tarasem.

To ogromna willa, która mieści w sobie pięć sypialni oraz trzy łazienki. Ganek pozwala na zaaranżowanie strefy relaksu lub jadalni na zewnątrz domu, co szczególnie sprawdzi się w przypadku dużych rodzin.

Ceglany dom to klasyczny reprezentant architektury. Projekt nasuwa na myśl domy na angielskiej wsi, które pięknie komponują się z zielonymi ogrodami. Znajdziemy tutaj sypialnie mieszkańców,  dwie łazienki, salon oraz jadalnię.

Ten jednopoziomowy dom to przestronna konstrukcja, która składa się z trzech sypialni, trzech łazienek, biura oraz salonu połączonego z jadalnią. Znajdziemy tutaj również zadaszoną werandę, która posłuży domownikom, którzy będą mogli cieszyć się chwilami na zewnątrz.

Ostatnia propozycja to ogromna willa mieszcząca cztery sypialnie, dwie łazienki, garaż oraz oddzielny salon i jadalnię. Ten projekt to idealne rozwiązanie dla osób, które kochają przestrzeń oraz spokój, bowiem na tak dużym metrażu możemy liczyć na chwile wyciszenia.

3 stylowe, jednopiętrowe posiadłości!

Który dom spodobał Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu