Projekty,  Salon zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零

Japoński minimalizm – dom prosty, niewielki i z naturalnych materiałów

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom prostym, przyjaznym środowisku designie może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Pomoże Tobie i Twoim dzieciom rozwinąć zdrowe nawyki- mieszkania w zgodzie z naturą, uprawy własnych warzyw i owoców, życiu w zdrowym, przyjaznym klimacie. Prosty design oznacza skromność, ale to nie znaczy, że dom odbiega pod względem estetycznym od tych większych i bardziej finezyjnych.

Jeżeli jesteście miłośnikami azjatyckiego designu i japońskiego minimalizmu, ten projekt z pewnością przypadnie Wam do gustu!

Skromna bryła

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

大きな桜の木を仰ぎ見る暮らし

株式会社 建築工房零

Prosta, ale charakterystyczna bryła nadaje budynkowi oryginalny charakter. Fasada łączy w sobie materiały naturalne, o neutralnej kolorystyce. Fragmenty otynkowane na biało płynnie łączą się z okleiną ze sklejki i elementami z ciemnego drewna. Okna są duże i wpuszczają do środka mnóstwo naturalnego światła.

Minimalizm spod znaku drewna

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

北欧家具が似合う無垢と漆喰の空間

株式会社 建築工房零

Mówiąc o prostym designie, nie żartowaliśmy. Wystarczy spojrzeć na sposób, w jaki wykończono wnętrza. Wykorzystano do tego jasne, naturalne drewno, które świetnie komponuje się z pomalowanymi na biało ścianami. Już od progu gości wita typowy dla Japonii minimalizm.

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

プライベートな空間を1階に

株式会社 建築工房零

korytarzu stworzono także praktyczne miejsce na przechowywanie. Jako, że nie ma tu dużo miejsca, półki z drewna umieszczono we wnęce stworzonej w ścianie. Niezwykle stylowe są także same kosze- wykonane z plecionego drewna.

Azjatycki minimalizm i japońska funkcjonalność

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

ワンルームの伸びやかな2階空間

株式会社 建築工房零

Azjatycki styl w aranżacji wnętrz charakteryzuje się prostotą rozwiązań, dużą dozą funkcjonalnością i hojnym wykorzystaniem drewna. Wszystkie jego cechy rozpoznać można w tym wnętrzu. Strefa dzienna jest otwarta i przestronna. Kuchnia i jadalnia łączą się na jednym niewielkim obszarze. Salon rozciąga się na dwóch kondygnacjach, z tym że druga jest w formie antresoli. Meble odznaczają się prostym designem i mają charakter vintage.

Praktyczna kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

木漏れ日の中のキッチン

株式会社 建築工房零

Kuchnia o drewnianej zabudowie jest niewielka, ale niezwykle praktycznie urządzona. Szczególnie ciekawym pomysłem jest podwieszana szafka, którą umieszczono w miejscu złączenia się okien. Tym samym zyskano dodatkowe miejsce na przechowywanie, bez konieczności rezygnacji ze źródła światła.

Wielofunkcyjny salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

大好きなものだけに囲まれる暮らし

株式会社 建築工房零

Salon to przestronny obszar, łączący w sobie różne funkcje. Jest to pokój zabaw dla dzieci, domowy gabinet oraz miejsce do spędzania wolnego czasu. Liczy się przede wszystkim naturalne wykończenie wnętrz oraz wrażenie jasności i przestronności.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu