Projekty,  Salon zaprojektowane przez 芸采創意空間設計-YCID Interior Design

Elegancki dom dla każdego

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesna architektura zachwyca nas różnorodnością stylu oraz łatwością dopasowania do potrzeb mieszkańców. Dzisiaj mamy dla Was przykład rodzinnego domu, który onieśmiela swoją przestrzenią i imponuje pięknem pochodzącym z elegancji. 

Nasi architekci stworzyli wspaniały dom, który odpowiada na potrzeby każdego. Znajdziemy tutaj nowoczesne rozwiązania i piękne elementy, które sprawiają, że wnętrze może stać się ponadczasowe. 

Korytarz

Już na korytarzu możemy rozpoznać elegancki styl, który będzie towarzyszył nam na każdym kroku. Stonowane kolory i proste linie tworzą jasną kompozycję. która pięknie łączy się z ciepłym, miodowym odcieniem drewna. Rząd punktowych reflektorów zapewnia odpowiednie oświetlenie, dzięki czemu wąski hall wydaje się bardziej przestronny. 

Salon

Przestronny salon jest miejsce, gdzie każdy znajdzie miejsce do odpoczynku. Ogromna, narożna sofa pomieści wszystkich członków rodziny oraz gości. Kolejny raz napotykamy stonowane kolory, które połączone z ciepłem drewna tworzą doskonały duet. Ogromne przeszklenie dostarcza promieni słonecznych, które doskonale oświetlają wnętrze i sprawiają, że pokój dzienny wydaje się być jeszcze bardziej przestronny. Ściana za telewizorem odróżnia się fakturą od gładkich powierzchni, dzięki czemu pozbywamy się jednostajnego, nudnego wnętrza. 

Otwarta przestrzeń

Część wspólna zaaranżowana jest na otwartej przestrzeni. Obok salonu znalazło się miejsce dla jadalni oraz kuchni. Całość jest idealnie zintegrowana,  a wszystkie elementy idealnie przeplatają się tworząc elegancką przestrzeń. Możemy zauważyć, że zadbano tutaj o odpowiednie oświetlenie, które jest gwarancją przytulnej atmosfery. 

Kuchnia

Kuchnia jest odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do aranżacji wnętrz. Proste linie oraz biel tworzą elegancką przestrzeń, która idealnie łączy się ze ścianą w kolorze surowego betonu. Nie możemy przejść obojętnie obok mozaikowej podłogi, która swymi kolorami doskonale ożywia przestrzeń!

Pokój dziecięcy

W pokoju dziecięcym odnajdziemy wszystko to, czego potrzebuje każdy nastolatek. Przede wszystkim zadbano o odpowiednie, duże i wygodne łóżko, które zagwarantuje odpowiedni odpoczynek. Nie zabrakło również miejsca dla regałów oraz wygodnego biurka. Duże okno sprawi, że każdy uczeń będzie mógł spokojnie czytać notatki, bez obaw o swój wzrok.

Sypialnia

Sypialnia potwierdza, że cały dom jest doskonale zintegrowany. Kolejny raz widzimy, jak elegancki styl wysuwa się na pierwszy plan. Ciepła atmosfera zagwarantowana jest dzięki obecności naturalnego drewna, a neutralne kolory sprawiają, że wnętrze staje się ponadczasowe.

Odwiedź również Przytulny dom z przepięknym ogrodem!

Lubicie taki styl?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu