Projekty,  Domy zaprojektowane przez qbus architektur  & innenarchitektur

Dom, który jest prawdziwą oazą spokoju

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Mieszkańcy domu w Hanower pragnęli nowoczesnego przedłużenia salonu, które zapewni im spokojne miejsce oraz poprawi indywidualną jakość życia. Nasi architekci kolejny raz stanęli na wysokości zadania i zaprojektowali stylowe, wielofunkcyjne wnętrze, które sprawia, że dom ma swoją własną, wyjątkową energię. Zobacz na własne oczy prawdziwą oazę spokoju.

Widok na ogród

Tutaj widzimy ogród, który znajduje się po zachodniej stronie domu. Czyste linie i minimalistyczny styl wprowadzają wyjątkową atmosferę oraz harmonijny porządek. Całość jest idealnie spójna z elewacją domu i tworzy tajemnicze miejsce.

Zielona oaza

Przeprojektowanie ogrodu było kluczową sprawą, ponieważ właściciele pragnęli rozszerzenia przestrzeni życiowej, którą będzie można wykorzystać na wiele sposobów. Basen doskonale integruje się ze zbiornikiem dla ryb i tworzy prawdziwy ogród. Zadbana okolica sprawia, że zielona przestrzeń jest wyjątkowo piękna i urocza. Pomimo niewielkiej działki obszar stał się malowniczy i funkcjonalny.

Cisza i spokój

Wewnątrz również odnajdziemy koncepcję, która opiera się na prostych liniach i materiałach. Dzięki nim otrzymujemy industrialny design, neutralna kolorystyka sprawia, że wnętrze staje się spokojne i zrelaksowane. Liczne świetliki sprawiają, że pomieszczenie wypełnia się światłem, która wprowadza do wnętrza nutę delikatności.

Nowoczesny kominek

Nowoczesny kominek uzupełnia wysoką jakość życia i pozwala na wprowadzenie stylowej, przytulnej i domowej atmosfery. Proste linie i formy nadają spokojną elegancję.

Sprytne siedzisko

Dopełnieniem całego charakteru domu jest siedzisko zintegrowane ze ścianą. Wielofunkcyjna koncepcja sprawia, że mieszkańcy tego domu mogą odprężyć się na każdym kroku, korzystając z udogodnień eleganckiego domu.

Odwiedź również Uroczy dom z pięknym ogrodem!

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu