Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Larissa Maffra

Nowoczesne regały dla Twojego domu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj prezentujemy Wam kilka pomysłów na półki modułowe, które mogą być idealną ozdoba Twojego domu. Ten katalog pozwoli znaleźć Ci propozycje, które z łatwością dostosujesz do każdego wnętrza.

Sprawdź pomysły naszych projektantów i przekonaj się jak wspaniale możesz udekorować swój dom!

Kolor i nowoczesność

Zaczynamy od projektu, gdzie nowoczesność i kreatywność łącza się w wyjątkową całość.

Kolorowe moduły sprawiają, że regał jest niezwykle energetyczny i jest główną ozdobą tego salonu. Idealnie łączy się z całym charakterem pokoju, który wyróżnia się mnogością kolorów i tekstur.

Prosta elegancja

Białe, proste półki są wspaniałym rozjaśnieniem ciemnej, drewnianej ściany. Dodatkowe oświetlenie sprawia, że możemy wyeksponować drobiazgi. W ten sposób możesz zwrócić uwagę na wyjątkowe pamiątki z podróży lub osobliwe prezenty.

Idealne wypełnienie

W tym przypadku mamy do  czynienia z dużymi regałami, które idealnie wypełniają całą przestrzeń. Gwarantują, że wszystkie drobiazgi znajdą swoje miejsce, a odpowiednie oświetlenie sprawia dodatkowo, że ściana z półek jest doskonale wyeksponowana. Błyszcząca powierzchnia regału dodaje pomieszczeniu przestrzeni.

Prosty styl

Kolejna propozycja to rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego stylu. Proste linie i gładkie fronty idealnie rozwiążą się w minimalistycznych wnętrzach. W tym salonie możemy zauważyć jak biel doskonale łączy się z ciepłem drewna.

Modernistyczne elementy

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Larissa Maffra
Larissa Maffra

SALA DE TV

Larissa Maffra

Ten regał jest naprawdę wyjątkowy! Sam w sobie jest prawdziwą ozdobą salonu. Nieregularne półki sprawię, że możesz stworzyć wyjątkową biblioteczkę lub, tak jak tutaj, fantastyczny ogród wertykalny.

Futurystyczny

Prosty, lecz wyjątkowy regał będzie odpowiedni  dla wszystkich, którzy mają zamiłowanie do stylu futurystycznego. Kontrastujące kolory pełnią wyjątkową głębię, a  zaokrąglone rogi sprawią, że pomieszczenie będzie przytulniejsze.

Wyjątkowe linie

To niezwykle proste rozwiązanie tworzy niesamowity efekt! Z pomocą prostych desek możesz sprawić, że regał stanie się prawdziwą ozdobą Twojej ściany! Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz stworzyć wyjątkową bibliotekę lub wspaniałą, rodzinną galerię.

Nowoczesne wnęki

Wnęki w ścianach to doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego stylu. W ten sposób możesz stworzyć wyjątkowy regał, który nie będzie ograniczał Twojej przestrzeni.

Plakaty – najtańszy sposób na urozmaicenie wystroju wnętrza?

Która propozycja spodobała Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu