Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Garden Affairs Ltd

7 domków z drewna, które wybudujesz w mgnieniu oka

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Dodatkowe miejsce w ogrodzie jest bardzo ważne. Niektórzy chcą spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, stworzyć alternatywną kuchnię, a nawet własną siłownię. Dobrze jest stworzyć budynek, który jest całkowicie odizolowany od głównego domu.

Dzisiaj przedstawiamy Wam pomysły naszych architektów, na domki ogrodowe, które mogą spełniać przeróżne funkcje. Przyjrzyj się im i znajdź pomysł dla siebie!

Współczesny i tradycyjny

Współczesny styl odnajdujemy tutaj wśród prostych linii oraz dużych tafli szkła. Niewielki taras pozwoli cieszyć się chwilami na zewnątrz. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wybudować alternatywny domek dla swoich gości.

Dotyk tradycji

Przed rozpoczęciem budowy należy znaleźć odpowiednie miejsce w ogrodzie. W tym przypadku mamy do czynienia z konstrukcją na uboczu. W ten sposób możemy zbudować całoroczną altankę lub prywatną saunę.

Aneks domu?

Myślałeś kiedyś o tym, aby stworzyć kuchnię letnią? Jeśli nie chcesz spędzać upałów w towarzystwie gorącego powietrza z kuchnie, pomyśl o wybudowaniu oddzielnego pomieszczenia. W ten sposób będziesz mógł spędzać całe dnie na gotowaniu i robieniu przetworów bez narażania członków rodziny na opary z kuchni.

Wyjątkowy

To doskonały obraz nowoczesnego stylu. Niewielka konstrukcja z przeszkloną ścianą idealnie nadaje się na domowe biuro lub kameralną siłownię.

Poza schematami

Tutaj mamy do czynienia z miniaturową wersją prawdziwego domu. Możesz stworzyć dodatkowe sypialnie dla swoich gości. To będzie również idealne miejsce dla nastolatków, którzy będą mogli urządzać imprezy dla rówieśników, nadal będąc pod czujnym okiem rodziców.

Wszystko czego potrzebujesz

Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wspólne chwile z najbliższymi. Niewielki ganek jest obietnicą romantycznych chwil przy lampce wina, a zabudowana altana może być wspaniałą jadalnią.

Powyżej oczekiwań

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Garden Affairs Ltd
Garden Affairs Ltd

http://www.gardenaffairs.co.uk/our-ranges/log-cabins/

Garden Affairs Ltd

Nie ma lepszego przykładu domku w ogrodzie! Klasyczna konstrukcja, wyjątkowe kolory i oczko wodne, wszystko czego potrzebujemy aby w pełni odpocząć!

Zobacz również 8 altanek ogrodowych, które absolutnie Cię zauroczą!

Który domek spodobał Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu