Projekty,  Salon zaprojektowane przez Дизайн студия Алёны Чекалиной

Elegancki dom z kolorowym akcentem

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Granie kolorami nie jest łatwe w niewielkiej przestrzeni, jednak ten luksusowy dom udowodni, że wszystko jest możliwe. Znajdziesz tutaj przeróżne barwy, które idealnie łączą się ze sobą, tworząc eleganckie wnętrze. Sprawdź, jak nasi zaprzyjaźnieni architekci sprawili, że dom stał się ciepły i przytulny. Zapraszamy!

Naturalne kolory

Jasna podłoga, oliwkowe ściany oraz ciepłe oświetlenie sprawiają, że pokój dzienny jest niezwykle stylowy. Naturalne drewno piękno współgra z naturalnymi kolorami tworząc idealną całość. Na wyjątkową uwagę zasługuje obudowa telewizora, która doskonale łączy się ze wszystkimi meblami.

Balans bieli

Kolejnym krokiem do uzyskania idealnego balansu jest zastosowanie białych elementów. Firany, sufit oraz jasne meble są kluczem do uzyskania przytulnej atmosfery.

Oświetlenie

W wejściu napotykamy jasny marmur oraz ciemne, wypolerowane płytki. Rząd świateł pod sufitem tworzy wspaniałą drogę, która pięknie łączy się z mahoniowym drewnem.

Trochę słońca

W mini jadalni znajdziemy kolorowy akcent, który dodaje nieco energii do pomieszczenia. Biel łączy się z żółcią i odcieniami karmelu, co w efekcie daje pozytywne, ciepłe wnętrze.

Siła światła

Ten sam rodzaj pomieszczenia, który napotkaliśmy w hallu, obecny jest również w kuchni. Tym razem wspaniale uzupełnia żółte elementy, które sprawiają, że mamy wrażenie, jakby otaczały nas prawdziwe i ciepłe promienie słońca.

Elegancka sypialnia

Główna sypialnia to pomieszczenie, gdzie znajdziemy subtelne kolory i elegancką atmosferę. Jasne kolory i drewniana podłoga sprawiają, że otacza nas ciepło i miłość.

Nuta romantyzmu

W drugiej sypialni wykorzystano intensywne odcienie różu, które pozwalają stworzyć romantyczny nastrój, a kwiecisty mural pięknie łączy się z przydymionymi zasłonami.

Trochę słodyczy

Podobny motyw znajdziemy również w domowym biurze. Ciemne kolory fantastycznie przełamują słodkie elementy, tworząc wyjątkową, wyrafinowaną całość.

Odwiedź również Przytulny dom z przepięknym ogrodem!

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu