Projekty,  Ogród zaprojektowane przez NewLook Brasschaat Keukens

Jak zaaranżować ogród w jeden weekend?

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Posiadanie własnego ogrodu nie wiąże się jedynie z możliwością odpoczynku. Dzięki własnej działce możesz wyhodować warzywa wolne od chemicznych oprysków, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej kuchni. Sprawdź 6 wskazówek naszych architektów, jak błyskawicznie stworzyć własny ogród!

1. Siew

Kup nasiona, które zostały wyselekcjonowane z nasady roślin. W ten sposób wyhodujesz dorodne rośliny, które zaskoczą Cię głębią smaku. Możesz również kupić sadzonki brokułów, kapusty, kalafiora, czy pomidorów.

Bądź ostrożny jeśli będziesz chciał przechować nasiona na kolejny korek. Pamiętaj, aby były schowane w suchym pomieszczeniu z dala od owadów i gryzoni.

2. Planowanie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Fertiles
Fertiles

Bar et banc

Fertiles

Podczas planowania myśl rozsądnie, a stworzysz doskonałą przestrzeń. Dla swoich roślin wybierz nasłonecznione miejsce, które jak najmniej skryte jest w cieniu. Pamiętaj również, aby Twoje rośliny były uchronione przed wiatrem.

3. Odpowiedni teren

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez NewLook Brasschaat Keukens
NewLook Brasschaat Keukens

WWOO Concrete Outdoor Kitchen

NewLook Brasschaat Keukens

Jeśli chcesz mieć własne warzywa, powinieneś pamiętać o użyźnieniu gleby. Zalecamy stosowanie naturalnego kompostu lub obornika z odchodów zwierzęcych.

4. Wertykalny ogród

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Mono Studio
Mono Studio

Huerto urbano 45/90

Mono Studio

To idealne rozwiązanie dla roślin liściastych, takich jak sałata, a także dla niewielkich krzewów owocowych. Wyobrażasz sobie truskawki na wyciągnięcie ręki? W ten sposób możesz mieć własny warzywnik nawet wtedy, kiedy nie masz zbyt wiele przestrzeni.

5. Skrzynie ogrodowe

Wszystkie drewniane pojemniki mogą stać się idealnym miejscem dla Twoich roślin. Wypełnij je ziemią i zasiej to, czego potrzebujesz!

6. Różne odmiany

Ogród nie musi być symetryczny. Zabaw się kształtami i poziomami. Stwórz kompozycje złożone z rozmaitych ziół oraz różnych odmian sałat.

16 pomysłów na ogród, którego pozazdrości sąsiad!

Chcielibyście mieć swój własny ogród warzywny?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu