Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez ASVS Arquitectos Associados

5 pomysłów na sypialnię idealną

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Sypialnia jest naszą świątynią! To miejsce, gdzie najlepiej regenerujemy się po całym dniu, odpoczywamy oraz spędzamy leniwe chwile w deszczowe weekendy. Dlatego jest to niezwykle ważne miejsce, do którego powinniśmy przywiązywać szczególną wagę.

Sypialnia jest prywatnym pomieszczeniem, jednak istnieją uniwersalne zasady, które sprawią, że Twój relaks będzie szczęśliwszy i przyjemniejszy.

Poznaj wskazówki naszych projektantów, którzy pomogą Ci stworzyć prawdziwą oazę spokoju i spraw, aby Twoja sypialnia była idealna!

Romantyczna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify

Zaczynamy od pogodnej i wesołej sypialni. To idealne miejsce dla każdej pary. Delikatna atmosfera i romantyczne elementy sprawiają, że to miejsce jest niezwykle ciepłe.

Dominujące pastelowe kolory, kwiaty oraz światło sprawiają, że otrzymujemy pomieszczenie nawiązujące do staroświeckiego stylu Ludwika XIV.

Intymna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Maqet
Maqet

Casa Modular – Quarto

Maqet

Przydymione światło i ciepło drewna sprawiają, że sypialnia jest niezwykle intymna. Łatwo wyobrazić sobie relaks pod ciepłą kołdrą w przytłumionym świetle.

To nie tylko idealne miejsce do odpoczynku, ale i wspaniałe gniazdo miłości, gdzie spędzimy romantyczne chwile z drugą połówką.

Oświetlona

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify
homify

Apartamento da Glória

homify

Naturalne światło… to ono sprawia, że pomieszczenie wypełnia się energią.

Światło jest niezbędne do stworzenia ciepłej, rodzinnej atmosfery. Odpowiednia ekspozycja na słońce sprawia również, że nasze poczucie będzie dużo lepsze i zdrowsze. Wypełnienie światłem powoduje, że wnętrze staje się większe, czystsze i  bardziej przyjemne. Całość spotęgujesz dzięki zastosowaniu jasnych kolorów.

Jeśli Twoja sypialnia nie jest wypełniona światłem zastosuj zabiegi, które pozwolą rozjaśnić wnętrze. Skorzystaj z luster oraz punktowych reflektorów, które ocieplą przestrzeń sypialni.

Praktyczna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Kohde

Sypialnia nie może być tylko piękna, ale przede wszystkim praktyczna. Jeśli cenisz sobie wygodę, nie zapomnij o odpowiednim doborze materaca. Nie spiesz się z zakupem, ponieważ to on sprawi, że Twój sen będzie głęboki, a Ty będziesz budził się wypoczęty.

Co powiesz na wielofunkcyjny stolik zintegrowany z łóżkiem? To idealne rozwiązanie podczas wieczorów filmowych oraz  praktyczny stół, który spełni swe zdania podczas śniadań do łóżka.

Spersonalizowana

Sypialnia powinna być dostosowana do charakteru jej właściciela. Jeśli przywiązujesz wagę do chwil spędzonych z najbliższymi, wykorzystaj ścianę za łóżkiem do stworzenia prywatnej galerii. Swój charakter możesz pokazać poprzez kolory, dekoracje i dodatki. Nie bój się ekstrawaganckich rozwiązań, w końcu to Twoje miejsce relaksu.

11 prostych sypialni – pomysły, które będziesz chciał skopiować

W której sypialni chciałbyś zasypiać?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu