Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零

Wygoda drewnianego domu

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

To, co przygotowaliśmy dziś to piękny, piętrowy dom, którego najciekawszym punktem jest drewniana platforma na parterze. Wygląda to tak, jakby podłoga wyłożona drewnianymi panelami nie miała żadnej przeszkody przy przejściu z salonu na taras. Wewnątrz panuje bardzo spokojna atmosfera wprowadzona dzięki jasnej kolorystyce i naturalnym materiałom. Na zewnątrz, trochę bardziej żywa przestrzeń zdobiona roślinnością, zachęcająca do rodzinnego grillowania. 

  Jeżeli taka aranżacja leży w Waszym guście, koniecznie zobaczcie zdjęcia z różnych pomieszczeń!

​Niepozorna fasada

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

和の上品さをまとう外観

株式会社 建築工房零

  Patrząc na dom z zewnątrz nie spodziewamy się niczego zaskakującego. Jest to prosta fasada oparta na połączeniu bieli z kolorem śmietankowym. Bardzo przyjazną atmosferę wprowadza niewielkie drzewko posadzone tuż przed wejściem. Jest to ciekawy akcent stylu japońskiego. Kolejnym przyjemnym aspektem tego domu jest aranżacja wejścia przysłoniętego drewnianym parawanem. Takie rozwiązanie to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale też praktyczne przysłonięcie widoku, czyli sposób zapewnienia prywatności.

​Salon z wyjściem na taras

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

贅沢な日常をもたらしてくれるアウターリビング

株式会社 建築工房零

Właściciele tej nieruchomości mają dużo szczęścia w kwestii posiadania dużego tarasu, na który wychodzi się wprost z salonu. Duża przestrzeń otwarta ogrodowa pozwala się zrelaksować w ukryciu przed wzrokiem sąsiadów. Z resztą, dzięki dużym oknom nie trzeba nawet wychodzić na zewnątrz, żeby poczuć świeżość bijącą z ogrodu!

​Zapraszamy na (drewniany) pokład i grilla!

Projekty,  Taras zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

休日には仲間を招いてホームパーティー

株式会社 建築工房零

  Duży taras jest marzeniem wielu z nas. I nie możemy się dziwić! Taki taras jest cudownym miejscem na organizację grilla lub innego typu spotkań z przyjaciółmi. tym bardziej w okresie letnim. W tym przypadku, zadbano również o zadaszenie tarasu, dające również miejsce na balkon na piętrze.

​Naturalna kolorystyka kuchni

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

一棟ごとに設える造作キッチン

株式会社 建築工房零

Ciepło naturalnego drewna daje się odczuć w kuchni. Mamy tu prostą aranżację opartą o zbilansowane wykorzystanie bieli i drewna, co daje bardzo estetyczny i stylowy efekt. Nie możemy też nie zauważyć jak funkcjonalne jest to pomieszczenie!

​Piękny widok z kuchni

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

キッチンからの幸せな眺め

株式会社 建築工房零

  Z kuchni rozpościera się przyjemny widok na salon. Mamy więc pogląd na wszystko co dzieje się na parterze. Otwarta kuchnia jest cudownym rozwiązaniem dającym osobie przygotowującej posiłek poczucie, że wciąż znajduje się w grupie ludzi spędzających czas w salonie.

​Funkcjonalna strefa na piętrze

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez 株式会社 建築工房零
株式会社 建築工房零

森をのぞむスタディースペース

株式会社 建築工房零

  Byliście ciekawi jak wygląda piętro tego domu? Oto jego kawałek. Jak widać, na tej płaszczyźnie również nie brakuje naturalnego drewna. Ten kawałek przestrzeni został wykorzystany na ustawienie biurek i pianina. W ten sposób, rodzice mają kontrolę nad tym, czy dzieci odrabiają lekcje, czy bawią się w pokojach. Jest to ciekawa alternatywa dla biurek w pokojach dziecięcych.   Jeżeli ciekawi Was jak urządzić strefę dziecięcą w wyższych partiach domu, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu: Jak urządzić pokój dziecięcy na poddaszu?

Podoba Wam się połączenie bieli z drewnem?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu