Projekty,   zaprojektowane przez Danielle David Arquitetura

Wspaniała metamorfoza okropnej łazienki

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie ma nic przyjemnego w remoncie łazienki- przez długi czas nie można z niej swobodnie korzystać, w całym mieszkaniu kurzy się od skuwanych płytek, co jakiś czas pojawiają się problemy z instalacjami wodnymi czy elektrycznymi. Cały wysiłek związany z przeprowadzeniem remontu łazienki opłaca się jednak, gdy pomyślimy o efekcie końcowym. Dla odwagi pokażemy Wam dzisiaj zdjęcia okropnej łazienki- a później fotografie, które przedstawiają ją po remoncie. Efekt metamorfozy zachwyca, przekonajcie się sami!

Przed: problem z miejscem na przechowywanie

Głównym mankamentem tego pomieszczenia był brak odpowiednich miejsc na przechowywanie. Właściciele łazienki ustawiali kosmetyki i przybory toaletowe na kilku szklanych półeczkach i zawalali nimi obszar wokół zlewu. Przez to i tak już mała łazienka wydawała się jeszcze ciaśniejsza i okropnie zabałaganiona.

Po: porządek i stylowy minimalizm

Projektanci łazienek zdecydowali o wyposażenie pomieszczenia w nowe meble o minimalistycznym designie. Pojemna szafka pod umywalkę mieści wszystko, co wcześniej znajdowało się na widoku. Armatura ma współczesny charakter. Równie modnie wyglądają materiały pokrywające ściany- pomalowano je na świeży, biały odcień, ale ożywiono mozaiką w różnych kolorach brązu.

Przed: staromodnie wykończona

Projekty,   zaprojektowane przez Danielle David Arquitetura
Danielle David Arquitetura

Banheiro box – foto antes

Danielle David Arquitetura

Taka łazienka to zdecydowanie relikt przeszłości. Staromodne płytki pokrywające ściany, armatura o przestarzałym designie, przygnębiające kolory dodatków- wszystko należało tutaj wymienić.

Po: ponadczasowa prostota

Kluczem do sukcesu w tym projekcie okazał się minimalistyczny design- prostota kształtów, klarowność linii, neutralność kolorów- wszystko to składa się na ponadczasową całość. Taki sposób aranżacji wnętrz powoduje także, że wizualnie wydają się one większe i przestronniejsze.

Przed: armatura z innej epoki

Do wymiany były nie tylko materiały pokrywające ściany i podłogi, ale i elementy armatury.

Po: nowa armatura i pomysłowe miejsca na przechowywanie

Nową łazienkę wyposażono w armaturę o prostym, minimalistycznym designie. Nad toaletą stworzono dodatkowe miejsce na przechowywanie w postaci wbudowanych w ścianę półek. Wyróżniają się one na tle białych ścian czarnym kolorem mozaiki, którą wyłożono ich ściany.

Remont łazienki- krok po kroku!

Podobają Wam się minimalistycznie urządzone łazienki?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu