Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Apartament w Mediolanie o cudownym stylu i elegancji

Anna Solowiej – Homify Anna Solowiej – Homify
Projekty,  Salon zaprojektowane przez NOMADE ARCHITETTURA E INTERIOR DESIGN
Loading admin actions …

Dziś poznamy niezwykły projekt NOMADE ARCHITETTURA E INTERIOR DESIGN, czyli zespołu architektów z pięknego Mediolanu. Ich prace to wybuchowa mieszanka wysokiej jakości materiałów, oryginalnego podejścia do przestrzeni i designerskich mebli. Pomogą Ci, jeśli kochasz odważne wybory, a wszystko zostanie dobrane tak, by wynik był jednocześnie śmiały i komfortowy.

Przykładem będzie niesamowity apartament z Mediolanu o powierzchni aż 230 metrów kwadratowych! Zamieszkuje go rodzina z czwórką dzieci, z których każde ma poniżej siedmiu lat. W tym mieszkaniu nie ma ani odrobiny miejsca, które nie byłoby wyjątkowe! Nie zapomniano również o przystosowaniu wnętrz do potrzeb dzieci, jest więc kolorowo i bezpiecznie. Zapraszamy do środka!

Cudowny wypoczynek

Salon to absolutnie spektakularne miejsce! Nowoczesność tego wnętrza podkreślają jasne barwy i bardzo dobre oświetlenie. Białe sofy, lampy i żyrandole, geometryczne formy, a pośród tego kolorowe dzieła sztuki. Wszystko razem nadaje salonowi niepowtarzalny charakter.

Jasne przestrzenie

Korytarze i przejścia są jasne i zasobne w detale. Jasne ściany sprawiają, że drzwi czy szafki nie rzucają się w oczy, a ozdobne listwy dyskretnie podkreślają elegancki urok wnętrz. Żyrandol sprawia, że całość prezentuje się wręcz majestatycznie.

Jadalnia

Inną charakterystyczną cechą są wspaniałe drzwi z matowego szkła, z czarną ramką zrobioną z żelaza, które łączą różne pokoje z salonem. Kojarzą się nieco z bramą i prowadzą nas do równie eleganckiej jadalni.

Kuchnia w marmurach

Na pierwszy plan wysuwa się wyspa kuchenna, na której przygotowywanie posiłków staje się niezwykle wygodne. Wystrój utrzymano w minimalistycznym stylu, o czystych liniach i pustych miejscach pod szafkami. Dominująca biel wydobywa marmurową wyspę oraz żyrandol na pierwszy plan, podkreślając ich piękno.

Potęga detali

Oto kolejny szczegół, który uatrakcyjnia szeroki korytarz. Okrągła kanapa obita aksamitem w szlachetnych kolorze z towarzyszącym jej przepięknym żyrandolem. Tego typu detale od razu kojarzą nam się z luksusową rezydencją.

Niebanalna sypialnia

W sypialni widzimy taki sam parkiet, jakim wyłożono podłogi w całym mieszkaniu. W tym przypadku zdecydowano się jednak na zupełnie inny, przytulny styl. Efekt ten osiągnięto dzięki użyciu jasnych, ciepłych barw jak zgaszone róże i beże, widoczne w postaci narzuty na łóżku lub lampom. Na pierwszy plan wybija się kolorowy obraz, który podobnie jak wcześniej w salonie, rozwesela sypialnię. Kiedy się ściemni, całość pięknie podkreślą nastrojowe światła.

Dziecięca sypialnia

Pokój dziewczynek to małe arcydzieło: łagodna przestrzeń w pastelowych kolorach i mebelki wybrane z miłością. Nie kombinowano tu z odważną formą lub kolorami i zdecydowano się na spokojny styl skandynawski, odpowiedni dla dzieci. Obok łóżka znajduje się kącik idealny do zabawy i wypoczynku. Dziewczynki z pewnością czują się tu bardzo szczęśliwe.

Potrzebujesz inspiracji na pokój dla córki? Tu znajdziesz więcej pomysłów na sypialnie dla dziewczynek.

Sypialnia chłopców

Druga sypialnia ma zdecydowanie silniejszy charakter i zdecydowano się tu na użycie bardziej nasyconych kolorów. Starsi nieco chłopcy nie potrzebują już tyle miejsca do zabawy, zamiast tego ich przestrzeń wyposażono w biurko oraz zawieszony na ścianie telewizor. Uwagę zwraca oryginalna lampa, która daje dużo światła.

Biało – czarna łazienka

W apartamencie znajdziemy kilka łazienek, co jest bardzo wygodne dla rodziny z czwórką dzieci. Wyobrażacie sobie poranne kolejki? To pomieszczenie wyłożone marmurem wygląda bardzo elegancko, a czarno – biała kabina prysznicowa jest wręcz niesamowita!

Odrobina drewna

Tu z kolei widzimy industrialny akcent w postaci drewnianej szafki o ostrych krawędziach i niczym nieosłoniętych żarówek.

Minimalizm

Na samym końcu, biel i całkowity minimalizm!

Kto z Was marzy o tak dużym i pięknym apartamencie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu