Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Biesot

Od dzikiego buszu do pięknego ogrodu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

To, jak szybko upływa czas, właściciele ogrodów rozpoznają po rozrastających się chwastach, nieskoszonej trawie, krzewach, które wymagają natychmiastowego podcięcia. Czasami, zwłaszcza w okresie zimowym, który w naszym przypadku niebywale się w tym roku przedłużył, ogród wymyka się spod kontroli i przeistacza w dziki busz. Tak właśnie stało się z ogrodem przy domu pewnych Holendrów, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji.

Na szczęście zatrudnili oni ekspertów od projektowania ogrodów, którzy profesjonalnie zajęli się jego metamorfozą. Obejrzyjcie zdjęcia dokumentujące ten proces!

Przed i po: porównanie

Projekty,   zaprojektowane przez Biesot
Biesot

Voor & Na tuin in Heemstede

Biesot

Zestawione ze sobą zdjęcia sprzed i po metamorfozie w szokujący sposób pokazują ogromne zmiany, jakie tu zaszły. Kto by pomyślał, że z tak zapuszczonego ogrodu stworzyć można schludną i pięknie urządzoną oazę zieleni?

Nowy ogród w pełnej krasie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Biesot

Ogród w nowej odsłonie to spory obszar zielonego trawnika, płynnie łączący się z eleganckim tarasem. Zaprojektowano go w sposób nowoczesny, bazując na geometrycznych kształtach i klarownych liniach. Świetnie prezentują się krzewy i drzewka w wielkoformatowych donicach- ciekawy i oryginalny pomysł na dekorację ogrodu.

Taras

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Biesot

Gwiazdą tego obszaru jest przestronny taras. Urządzono go wygodnie i stylowo, dzięki czemu spełnia różnorakie funkcje- od zewnętrznej jadalni aż po miejsce na odpoczynek i relaks. Żywopłot i drzewka w donicach zapewniają wizualną ochronę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów.

Stylowe meble

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Biesot

Drewniane ławki zapewniają wygodne miejsce do siedzenia. Szare siedziska i miękkie poduszki sprawiają, że temu miejscu trudno jest się oprzeć. Dopasowano do nich niewielkie stoliczki kawowe. Ustawione lampy naftowe zapewniają wyjątkowo romantyczny klimat po zmroku.

Detale

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Biesot

Nawet w naszym klimacie latem może być niezwykle gorąco. Wtedy nie ma to jak zimny prysznic. Właśnie na taki dodatek zdecydowali się właściciele tego ogrodu. Dzięki niemu mogą schłodzić się po zabawie z dziećmi, ciężkiej pracy przy grządkach czy koszeniu trawnika lub po prostu w ramach przerwy w opalaniu!

Ciekawe porady ogrodowe znajdziecie w artykule Piękny ogród dla zajętych!

Jak Wam się podoba ogród w nowej odsłonie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu