Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

6 zmian w aranżacji wnętrz, które kosztują mniej niż 200 złotych

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Projekty,   zaprojektowane przez MOBIMIO - Räume für Kinder
Loading admin actions …

Każdy z nas choć raz przeżył ten moment: rozglądamy się po naszych wnętrzach i myślimy Wow, temu pomieszczeniu przydałby się mały remont.  Zazwyczaj jednak znajdujemy jakąś solidną wymówkę, która najczęściej związana jest z kwestiami finansowymi.

Lepiej znajdźcie nowe wymówki, bo dzisiaj pokażemy Wam, jak łatwo i tanio można odmienić wygląd każdego wnętrz. Oto 6 pomysłów na ich unowocześnienie i odświeżenie, które nie powinny kosztować więcej niż 200 złotych.

1. Dodatkowe półki w kuchni

W każdym pomieszczeniu przydałyby się stylowe dodatkowe półki i szafki- najbardziej jednak bez wątpienia w kuchni. Przeznaczyć je można nie tylko na miejsce do przechowywanie, ale także do ekspozycji dekoracji i dodatków.

Półki dostępne są na rynku w różnych cenach, ale z pewnością można znaleźć zestaw za mniej niż 200 złotych. Najtańsze będą te wykonane z materiałów z recyklingu- drewna lub starych palet.

2. Nowy kolor ścian

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Espaces à Rêver
Espaces à Rêver

Pièce à vivre : salon – Appartement industriel chic & moderne 55m2 – 75010 Paris

Espaces à Rêver

Najtańszym sposobem na totalna metamorfozę wnętrze jest zmiana kolorów ścian. Wystarczy kubełek nowej farby, kilka pędzli, grono chętnych przyjaciół i wolne popołudnie.

Malowanie ścian nie jest takie trudno- ważne jednak, aby odpowiednio się do niego przygotować. Oznacza to przede wszystkim dobre zabezpieczenie mebli i podłóg, używając do tego folii. Dla bardziej współczesnego efektu świeżą farbą można pomalować tylko jedną ze ścian.

3. Szafki w nowej odsłonie

Szafki i meblościanki to praktyczny dodatek do każdego wnętrza, ale coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego, że w zasadzie nie potrzebujemy aż tyle miejsca na przechowywanie czy ekspozycję w danym pomieszczeniu. Nie wyrzucaj wartościowego mebla, ale zmień jego funkcje i przy okazji- wygląd.

Pomaluj fronty szafek na zupełnie inny kolor (lub wszystkie kolory tęczy!), zmień meblościankę w miejsce na przechowywanie obuwia, postaw na półkach stylowe kosze lub worki, albo podziel mebel i ustaw go w różnych miejscach!

4. Posprzątaj szafę

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Elfa Deutschland GmbH
Elfa Deutschland GmbH

Mehr Individualität in meinem Zuhause!

Elfa Deutschland GmbH

Ten sposób na zmiany we wnętrzach nie tylko nic nie będzie cię kosztował, ale w zasadzie pozwoli na wzbogacenie się. przeprowadź generalne porządki w szafach i nieużywane już rzeczy sprzedaj w Internecie lub na pchlich targach.

5. Odmień wygląd strefy wejścia

Projekty,  Okna i drzwi zaprojektowane przez Boscolo
Boscolo

Upper Park, Loughton

Boscolo

Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne- w domu odpowiada za nie strefa wejścia. Zadbaj o to, aby prezentowała się modnie i stylowo. Ustaw nowe donice, odśwież kolor drzwi, pokryj je lakierem, połóż nową wycieraczkę. Sposobów- i to tanich- jest mnóstwo!

6. Nowe wygląd ściany nad blatem

Wracamy do kuchni- kolejnym tanim sposobem na odświeżenie jej wyglądu jest nowy charakter ściany nad blatem. Dostępnych jest całe mnóstwo opcji na kolor i materiał, którym pokryć można ten obszar- od nowego odcienia farby, poprzez płytki ceramiczne, szkło, tapetę…

Jakie są Wasze sposoby na tanie odświeżenie wnętrz?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu