Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Rencraft

8 sposobów na przechowywanie w kuchni, które (nareszcie) wprowadzą porządek

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czy po przygotowaniu posiłku dla całej rodziny, Wasza kuchnia wygląda jak plac boju? Wszystko powyciągane leży na blacie bez ładu i składu, a wizja sprzątania po gotowaniu sprawia, że robi się Wam słabo? Nasza pierwsza rada: zatrudnijcie do pomocy pozostałych domowników! Tutaj potrzeba będzie jednak pójść o krok dalej, ponieważ widać, że macie problem z przechowywaniem rzeczy w kuchni. Produkty spożywcze, których stale używacie do gotowania, powinny znajdować się pod ręką, podobnie jak akcesoria kuchenne służące np. do mieszania potraw. 

No tak, ale czy nie oznacza to, że wszystko powinno być łatwo dostępne? Dokładnie! Oczywiście łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić, ale dobra organizacja w kuchni jest gwarantem dobrego samopoczucia podczas gotowania, dlatego warto oddać tę kwestię w ręce sprawdzonego profesjonalisty od architektury wnętrz

Nasi eksperci przygotowali dzisiaj dla nas 8 sprawdzonych sposobów na przechowywanie w kuchni. Sprawdźcie, czy można wprowadzić je u Was!

1. Przegródki w szufladach (również te wyjmowane) sprawią, że w szale gotowania już nigdy nie wyjmiemy łyżki zamiast noża.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Rencraft
Rencraft

Classic, yet Contemporary

Rencraft

2. Naczynia przechowywane jedne na drugich to nieraz powód do głębokich westchnień. Taka szafka pozwoli je wyeliminować!

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez The Plate Rack
The Plate Rack

Modular shelving

The Plate Rack

3. Mini spiżarka za drzwiami szafki jest idealnym rozwiązaniem, kiedy chcemy mieć wszystko pod ręką, ale niekoniecznie na wierzchu.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Rencraft
Rencraft

Classic, yet Contemporary

Rencraft

4. Barek czy wyspa są świetnymi miejscami do przechowywania również od strony salonu lub wyspy. Ważna będzie estetyka przechowywanych rzeczy: niech będą to książku kucharskie bądź elegancka zastawa.

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Fraher Architects Ltd
Fraher Architects Ltd

Shelving beneath the concrete work surface

Fraher Architects Ltd

5. Nawet najlepiej zaprojektowana zabudowa potrzebuje 'oddechu'. Pozostawmy wystarczająco dużo miejsca, aby móc wygodnie się schylać.

6. Macie dość tac i desek, z którymi nie wiadomo co zrobić? Projektując zabudowę kuchni wprowadźcie takie pionowe wnęki, a Wasze problemy się skończą.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez NAKED Kitchens
NAKED Kitchens

Innovative Kitchen Storage Solutions

NAKED Kitchens

7. Nie jesteście fanami głębokich szuflad, bo szybko zapominacie, co w nich jest? Plastikowe kontenery i wiklinowe kosze na otwartych półkach mogą być rozwiązaniem dla Was.

8. Korzystanie z górnych szafek to bolączka? Jest na to sposób: niech otwierają się do góry, nalepiej w technologii push-to-open.

Waszym problemem jest przechowywanie nie tylko w kuchni, a dodatkowo ogranicza Was metraż? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: 8 sprytnych sposobów na przechowywanie w małych domach.

Jakie są Wasze sposoby na przechowywanie w kuchni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu