CUBE-2-BOX HOUSE: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Zalewski Architecture Group

Idealny dom dla miłośników minimalizmu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecnie w architekturze praktycznie nie ma rzeczy niemożliwych. Powstają domy w całości zbudowane ze szkła, czy tez z jacuzzi na dachu. Wszystko zależy od wyobraźni i umiejętności osób projektujących dany obiekt. Czasami jednak o wyjątkowości danej przestrzeni nie decydują wymyślne rozwiązania. Tak jest zdecydowanie w przypadku minimalistycznych domów. W ich przypadku obowiązuje powszechnie znana zasada – mniej, znaczy więcej. Dzisiaj będziemy mieli szansę wspólnie przyjrzeć się z bliska budynkowi zaprojektowanemu w tym stylu. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was świetnym źródłem inspiracji podczas tworzenia własnych czterech ścian!

Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się ten oryginalny dom z zewnątrz. Prawda, że robi doskonałe wrażenie? Nasi architekci są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu. Stworzyli piętrowy dom, który zachwyca swoją geometryczną formą. Biała elewacja sprawia, że całość emanuje ogromną dawką świeżości. Cały obiekt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych domów znajdujących się w okolicy.

Zielony ogród

Nie od dziś wiadomo, że kiedy na zewnątrz jest ciepło nie ma nic lepszego, jak wypoczynek na łonie natury. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na daleką wycieczkę poza miasto. Doskonale wiedzieli o tym również nasi eksperci. Z tego względu wokół domu został zaaranżowany zielony ogród. Jeżeli jesteście na etapie planowania swojego własnego rodzinnego gniazdka, koniecznie weźcie pod uwagę wygospodarowanie przestrzeni dedykowanej roślinkom, pośród których będziecie mogli zregenerować swoje siły.

Wnętrze

Weszliśmy właśnie do wnętrza tego niezwykłego domu. Jest ono wyjątkowo przestronne, dzięki czemu żaden z domowników nie powinien mieć problemów z poruszaniem się pomiędzy poszczególnymi strefami. W widocznym na zdjęciu salonie umieszczono wygodą biało-fioletową sofę w kształcie litery L. Tuż przy niej znalazł się stylowy stolik również w białym kolorze. Nie ma wątpliwości co do tego, że można w tym miejscu wygodnie usiąść i zatopić się w ulubionej lekturze.

Kuchnia

Kuchnia stanowi swoiste serce każdego domu. To tutaj własnie możemy przygotować wszystkie pyszne potrawy dla naszych najbliższych. Nasi fachowcy wprowadzili do niej nowoczesną wyspę kuchenną, która pozytywnie wpływa na funkcjonalność całej tej strefy. Z kolei odpowiednia liczba szafek gwarantuje to, że wszystkie akcesoria do gotowania oraz produkty spożywcze są zawsze pod ręką. 

Schody

Tymi pięknymi, drewnianymi schodami możemy dostać się na piętro. Umieszczono na nim wszystkie sypialnie oraz łazienkę, której za chwilę przyjrzymy się nieco bliżej. Zwróćcie uwagę na to, że na ścianie znajdującej się obok schodów  nasi profesjonaliści przymocowali duże lustro w gustownej ramie. Ten element pozwala szybko skontrolować swój wygląd, jak i sprawia, że wnętrze zyskało wizualnie na przestronności.

Łazienka

Ostatnim pomieszczeniem, które zwiedzimy w tym minimalistycznym domu jest łazienka. Fachowcy umieścili tutaj dużą wannę, która pozwala na relaks podczas długich, gorących kąpieli z pianą. Niezaprzeczalnym atutem całej strefy jest obecność nie jednej, ale aż dwóch umywalek. Dzięki temu rozwiązaniu z łazienki może korzystać jednocześnie więcej osób. 

Szukacie innych pomysłowych aranżacji? Sprawdźcie koniecznie:

10 oryginalnych pomysłów na piękny korytarz!

Moglibyście zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu