Projekty,   zaprojektowane przez Mobili Donda

10 projektów toaletek wartych skonsultowania ze znajomym stolarzem

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Toaletki i szafki pod umywalkę dostępne na rynku komercyjnym często nie spełniają naszych wymagań w stu procentach. Czy to ze względu na styl, jakość wykonania, czy też na cenę. Dlatego też, chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma projektami wartymi uwagi. Miejmy nadzieję, że posłużą za inspirację, żeby w końcu podnieść telefon i zadzwonić do stolarza, który na zamówienie wykona piękny mebel.

Ci z Was, którzy mogą nazwać się złotymi rączkami i pałają się do prac ręcznych, lub zwyczajnie mają dryg do projektów DIY, na pewno będą potrafili część z tych pomysłów zrealizować własnoręcznie. W takim przypadku, pamiętajcie jednak o odpowiedniej ochronie drewna i położeniu warstwy wodoodpornej! To powiedziawszy, przejdźmy do projektów…

​1. Długi stół

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Mediamadera
Mediamadera

Lavaneta

Mediamadera

Ta szafka jest połączeniem drewna z czarnym materiałem syntetycznym na blacie. Mamy tu dwie półki na krańcach, oraz szuflady w środkowe strefie toaletki. Na przedzie umocowano długi wieszak, dający miejsce na ręczniki. Dodatkowo, nóżki zostały wzmocnione przed wilgocią i wodą, która mogłaby się zbierać na podłodze. Koniec końców, mebel stoi w łazience.

​2. Komoda w stylu retro

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Mobili Donda
Mobili Donda

bagno padronale

Mobili Donda

Komodę w stylu retro można w łatwy sposób przeobrazić w toaletkę lub szafkę pod umywalkę. Pamiętajmy jednak nałożyć warstę farby wodoodpornej! Poza tym, nie zapominajmy o zrobieniu miejsca na instalację wodną jeżeli decydujemy się na stworzenie szafki pod umywalkę. Dodatkowo, nad komodą możemy zainstalować lustro, jak na zdjęciu powyżej. Doskonały projekt DIY!

​3. Stylowa komoda

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Etons of Bath
Etons of Bath

Victorian Townhouse

Etons of Bath

Stara komoda w stylu francuskim doskonale sprawdzi się  w roli szafki pod umywalkę! Kolejny projekt DIY lub zlecenie dla stolarza tuż przed Waszymi oczami. Na zdjęciu powyżej możemy podziwiać łazienkę w stylu eklektycznym, gdzie wykorzystano wiele zabytkowych mebli w połączeniu z bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami sanitarnymi. Komoda została wykonana z ciemnego drewna, a blat zdobi srebrna farba. Na niej ustawiono owalną umywalkę.

​4. Pół stolika

Stary stolik w stylu francuskim o zdobnych nogach można wykorzystać do stworzenia toaletki lub stolika pod umywalkę. W tym przypadku, stolik przecięto na pół i przytwierdzono do ściany w łazience. Zwróćmy też uwagę na odważne i stylowe połączenie bieli z designerską, czerwoną umywalką.

Jeżeli poszukujecie ciekawych pomysłów na umywalki, wiele inspiracji znajdziecie w Katalogu: 7 wyjątkowych umywalek

5. Niczym z lasu

6. Styl rustykalny

8. Lewitacja

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez JSD Interiors
JSD Interiors

Bathroom 2

JSD Interiors

9. Zamiast szafki może być półka

10. Pełna klasy

Zmieniliście kiedyś funkcję mebla, tak jak w przypadku komody, która stała się szafką pod umywalkę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu