ARE HOUSE: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez BECZAK / BECZAK / ARCHITEKCI

Unikatowy dom o nowoczesnym wyglądzie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do unikatowego domu o ultra nowoczesnym designie. Jest to wyjątkowy przykład współczesnej architektury, dom jednorodzinny na najwyższym poziomie. Odznacza się nietypową, geometryczną bryłą i wielkoformatowymi przeszkleniami, spajającymi jego wnętrza z otoczeniem. Nie mniej imponująco prezentuje się w środku. Zobaczcie sami!

Dom wprawiający w zachwyt

Wystarczy jedno spojrzenie, aby zupełnie stracić głowę dla tego domu. Jego projekt oferuje coś dla każdego: nowoczesny design dla miłośników modernistycznej architektury, wielkoformatowe okna dla tych, którzy lubią żyć we wnętrzach jasnych i przestronnych, klarowne linie dla wielbicieli prostoty i minimalizmu. Dom wzniesiono na otoczonej lasem działce, a jego właściciele mogą cieszyć się sporym terenem zielonym.

Z drugiej strony

Niespodzianka czeka na nas z drugiej strony. Dom wygląda z tej perspektywy zupełnie inaczej- jest większy, podłużny i o ostro załamujących się kątach. Fasada z betonowych płyt i drewnianej okładziny nadaje budynkowi dynamiki i oryginalności.

Nietypowa bryła

Projekt bazuje na geometrycznych, nieregularnych kształtach. Spójrzcie tylko na ostre kąty jednej ze ścian budynku! Bryła została silnie zmodyfikowana, dzięki czemu udało stworzyć się miejsca na balkony i zagospodarowane wnęki.

Dom z charakterem

Dom odznacza się wyjątkową charyzmą, a swoją najlepszą stronę pokazuje w nocy, kiedy jego fasada rozjaśnia się za sprawą specjalnie dobranych elementów oświetlenia. Zostały one zamontowane w taki sposób, aby wywoływać na zewnętrznych ścianach domu swoistą grę cieni.

Luksusowe wnętrza

Już z zewnątrz, przez duże okna widzieliśmy, że wnętrza domu są niezwykle przestronnie i zyskują dodatkowo dzięki wysokim sufitom. W środku dom zdaje się być jeszcze większy i jaśniejszy, gdyż ściany pomieszczeń pomalowano biała farbą, a wnętrza wyposażono w meble o lekkim, nowoczesnym designie. urządzono jest w sposób praktyczny i funkcjonalny, a zarazem luksusowy i elegancki. Salon od kuchni z jadalnią oddziela filar, w którym zamontowano otwarty z trzech stron kominek.

Jak urządzić prawdziwie luksusowe wnętrza dowiecie się tutaj.

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu