Projekty,  Salon zaprojektowane przez Niyazi Özçakar İç Mimarlık

Nowoczesny apartament pełen elegancji

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesny styl zaskakuje nas swoim pięknem. Potwierdzeniem tego na pewno będzie apartament, który dzisiaj chcemy Wam zaprezentować. Znajdziemy tutaj doskonałe połączenie materiałów i faktur, które na pozór tak różne, w efekcie tworzą idealną całość.

Nasi architekci kolejny raz stanęli za wysokości zadania, tworząc wnętrza, które swoim pięknem mogą zachwycić niejednego. Przekonaj się na własne oczy jak wspaniałe może być nawet niewielkie mieszkanie. Zapraszamy!

Salon

W salonie znajdziemy dwie kanapy, które pomieszczą nie tylko wszystkich członków rodziny, ale i ich przyjaciół. Neutralne kolory idealnie podkreślają nowoczesne, eleganckie wnętrze. Ściana za telewizorem ma bardzo ciekawą fakturę, która doskonale prezentuje się w delikatnym świetle żarówek ledowych. Możemy też zauważyć nowoczesne półki. Wykorzystanie półek wnękowych pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale i zachować harmonię.

Światło

To jest po prostu niesamowite! Ogromne przeszklenie sprawia, że cały salon wypełnia się ciepłymi promieniami słońca. Delikatna firana pozwala odseparować się od zewnętrznego świata, a ciężkie zasłony zapewnią intymną atmosferę podczas wieczornych spotkań.

Jadalnia

Części wspólne dostały zaaranżowane na otwartej przestrzeni. Jednak z pomocą delikatnych mebli możemy łatwo zaobserwować podzielenie stref. Z lewej strony widzimy jadalnię, która wspaniale łączy się z salonem.

Detale

Projektanci zadbali tutaj o najdrobniejsze szczegóły. Nie możemy przejść obojętnie obok lamp nad stołem w jadalni! Czerń pięknie kontrastuje z białym stołem, a szare krzesła stanowią idealne przejście pomiędzy barwami.

Zwróć uwagę również na ażurową ściankę, która delikatnie odseparowuje nas od salonu. Doskonałe rozwiązanie, prawda?

Sypialnia

Główna sypialnia jest niezwykle przestronna i elegancja. Duże łóżko z drewnianą podstawą jest centralnym elementem pokoju. Nie możemy jednak nie zwrócić uwagi na czerwone siedzisko, delikatny regał oraz wyjątkowy stolik nocny. Drewniana podłoga sprawia, że pokój wypełnia się ciepłą atmosferą. Ściana za łóżkiem również wspaniale współgra z wnętrzem sypialni. Nie mówimy jedynie o delikatnej biblioteczne, ale również o lustrze, które sprawia, że pomieszczenie wydaje się dużo większe.

Druga sypialnia

W drugiej sypialni napotykamy podobny styl. Kolejny raz nie możemy oderwać wzroku od piękna eleganckiego wnętrza przepełnionego kolorami ziemi. Panorama miasta na ścianie za łóżkiem wskazuje, że mamy do czynienia z sypialnią młodszego członka rodziny. Spójrz jeszcze tylko na lampę! Prosty design uzupełniony oryginalnymi żarówkami sprawia, że zwykły element staje się wyjątkowy.

Odwiedź również Mały loft dla całej rodziny!

Lubicie nowoczesne wnętrza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu