Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prawdziwy apartament księżniczki

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez alma portuguesa
Loading admin actions …

Zaprojektowanie idealnego mieszkania wymaga dokładnego słuchania wymagać klienta. Portugalscy dekoratorzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli piękny apartament z duszą, który wygląda jak ze snów o życiu księżniczki!

Mieszkanie miało wyglądać na świeże i kobiece, bez śladu twardości i pretensjonalności. Dominuje tutaj biel oraz prosty wystrój nawiązujący do historii. W kuchni możemy cieszyć się pięknym widokiem jak z bajki. Rustykalne elementy wspaniale dekorują pomieszczenia i wprowadzają wyjątkową atmosferę. Znajdziesz tutaj wiele detali, które Cię zaskoczą.

Zapraszamy do zwiedzania domu księżniczki!

Kuchnia

Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że odwiedziliśmy wyjątkowo miłe miejsce. Okno w tle gwarantuje fantastyczne widoki oraz dostarcza naturalne światło, które podkreśla przestrzeń. Biel połączona z drewnianymi podłogami tworzy prawdziwie ciepłą atmosferę.

Dekoracje w kuchni

kuchni znalazło się miejsce dla niewielkiej jadalni. Napotykamy tutaj wspaniałe połączenie nowoczesności oraz klasycznego stylu. Lodówki Smeg z lat pięćdziesiątych są znowu w modzie i pozwalają w łatwy sposób nawiązać do poprzedniej epoki. Drewniany stół i stare krzesła pięknie wprowadzają element rustykalnego stylu.

Sypialnia

Pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę, to wygodne, szerokie łóżko, w którym każda kobieta poczuje się jak księżniczka. Różowa narzuta i puchate poduszki tworzą idealny kontrast dla białych ścian. Dekoracyjne skrzydła i wyjątkowy stolik nocny to wyjątkowe elementy, które sprawiają, że sypialnia staje się słodka.

Biuro

To krzesło nawiązuje do tronu. Wspaniałe, prawda?

Lustro

To lustro wygląda jak portal do innego świata… świata marzeń i księżniczek. Dzięki jego ogromnej tafli pokój wydaje się większy i bardziej przestronny. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują o tworzą wyjątkowy wystrój.

Salon

Pod oknem znajduje się oaza spokoju. Wygodna kanapa pozwoli nie tylko zrelaksować się po ciężkim dniu, ale i zapewni gościom przyjemny pobyt.

Bonsai

Rośliny powinny być obecne w każdym domu. Sprawiają, że wnętrza wydają się przyjemniejsze. Drzewko bonsai wprowadza harmonię i wspaniale dekoruje salon.

Łazienka

W łazience znajdziemy nie tylko piękne dekoracje, ale i motywacyjne elementy. Napisy przy lustrze to strzał w dziesiątkę!

Odwiedź również domu jakiego jeszcze nie widziałeś! Zapraszamy tutaj!

Chciałabyś mieszkać jak księżniczka?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu