Projekty,  Salon zaprojektowane przez 細江英俊建築設計事務所

Prosty dom w nowoczesnym wydaniu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesne domy charakteryzują się niezwykłą prostotą. Jasne, naturalne kolory, proste linie i duże okna sprawiają, że obecnie budowane konstrukcje mogą stać się ponadczasowe.

Dzisiaj mamy dla Was dom, który z zewnątrz jest niepozorny, jednak w środku wszystkie pomieszczenia wypełnione są światłem. Zobacz jak nasi architekci poradzili sobie z nowoczesnym domem!

Pierwszy rzut oka

Na początku możemy zauważyć, że dom jest niezwykle prosty i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jednak proste Linei i duże okna idealnie wpasowują go w kanony modernistycznego budownictwa. Prosta bryła jest mimo wszystko niezwykle funkcjonalna, bowiem bez problemu możemy wykorzystać całą przestrzeń w środku.

Fasada

Jasne kolory również doskonale nawiązują do nowoczesnej architektury. Możemy tutaj zauważyć połączenie z surowym betonem, co jest obecnie gorącym trendem wśród architektów.

Od strony ogrodu

Chociaż od strony ulicy dom prezentuje się dość skromnie, z tyłu możemy się przekonać, że jest to niezwykle funkcjonalny budynek. Praktyczny taras pozwoli rodzinie korzystać z uroków ogrodu oraz pięknej pogody, a przeszklone ściany umożliwią nasłonecznienie wnętrz.

Wnętrza

W środku znajdziemy otwarte pomieszczenia, które idealnie współgrają ze sobą. Jasne kolory i ciepłe drewno to gwarancja ciepłej atmosfery. Tutaj możemy się przekonać jak wspaniale wykorzystano przestrzeń. Widzimy bowiem antresole, które nie tylko umożliwiają zagospodarowanie miejsca, ale i wprowadzają element dynamiki do środka.

Szklana ściana nie tylko pozwoli oświetlić salon, ale przede wszystkim zaoferuje fantastyczne widoki na ogród i okolice.

Z antresoli możemy podziwiać spójność tego domu. Wszystkie pomieszczenia są idealnie ze sobą połączone, a wystrój nienagannie współgra ze sobą w każdym calu.

Odwiedź również Dynamiczny i nowoczesny dom z drewna!

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu