Projekty,   zaprojektowane przez Loaf

Jak wybrać idealną sofę?

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Sofa jest kluczowym elementem każdego salonu. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, gustu mieszkańców i budżetu musi ona mieć honorowe miejsce w domu.

Nie ma reguły na wybranie idealnej kanapy. Najważniejsze, to skupić się na trzech najważniejszych rzeczach: wyglądzie, miejscu jakim dysponujesz oraz budżecie jaki możesz poświęcić. Zapewniamy, że uda Ci się znaleźć sofę, która okaże się idealna. Pamiętaj również, aby skupić się na funkcjonalności. Masz dzieci lub zwierzęta? To również bardzo ważne aspekty podczas doboru wzorów, faktur, materiałów i kolorów.

Zobacz porady naszych ekspertów, którzy pomogą Ci wybrać mebel idealny!

Miejsce

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Hevea
Hevea

SET MEDULA SURABAYA-8 CON COJINES SD

Hevea

To prawda, sofa nie musi być elementem wyłącznie salonu. Możesz ją umieścić w każdym pomieszczeniu, sypialni, ogromnej kuchni gdzie przyjmujesz gości, na tarasie lub w ogrodzie. Wyobrażasz sobie kanapę w łazience? Dlaczego nie! Odpowiedni mebel pozwoli dodać trochę elegancji. Dlatego też pamiętaj, aby dobrać styl do charakteru pomieszczenia.

Funkcje

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Loaf
Loaf

Pudding sofa

Loaf

Co przychodzi Ci do głowy gdy myślisz o sofie? Sen, relaks, imprezy? Jeśli kanapa ma Ci służyć głównie do zrelaksowania się po ciężkim dniu, pamiętaj aby wybrać miękkie, wygodne materiały, które pozwolą Ci odpocząć po pracy. Lubisz przyjmować gości? Wybierz kanapę z funkcją spania, która w kilka sekund zmieni się w dodatkowe łóżko.

Dla kogo?

Nie zapominaj o tym, kto będzie korzystał z kanapy. Masz niewielką rodzinę? Prawdopodobnie trzyosobowa sofa bez problemu pomieści każdego podczas wspólnego oglądania filmu. A może mieszkasz w wielopokoleniowym domu ze zwierzakami lub uwielbiasz spotkania z przyjaciółmi? Zdecyduj się zatem na dużą kanapę, która stanie się głównym miejscem Twojego domu.

Typ

Dzisiejsze sklepy oferują nieskończoną ilość kanap. Tylko jaką wybrać? Gigantyczny mebel dla kilkunastu osób, sofę w kształcie litery „L” lub „U”, a może mebel z szezlongiem? Skup się na tym jakim metrażem dysponujesz i ilu gości zazwyczaj przyjmujesz. W razie czego poduszki mogą stać się dodatkowym siedzeniem na podłodze.

Materiał

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Home Staging Factory
Home Staging Factory

Sala – decoração apartamento Estoril

Home Staging Factory

Możesz wybierać wśród materiałów naturalnych, syntetycznych lub sztucznych. Jeśli masz małe dzieci oraz zwierzęta zrezygnuj z materiałów, które będą wymagały czasochłonnego czyszczenia z plam lub sierści.

Kolor

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Loaf
Loaf

Flopster sofa

Loaf

Sofa to główny mebel salonu, dlatego powinna być wyjątkowa. Jeśli zależy Ci na zachwyceniu swoich przyjaciół postaw na barwy, które odmienią wnętrze. Gdy zależy Ci na funkcjonalności, pamiętam o tym, że dzieci oraz zwierzęta mogą czasem poplamić mebel, więc unikaj jasnych kolorów. Przede wszystkim kieruj się jednak swoim gustem.

Gdzie kupić?

Projekty,  Salon zaprojektowane przez e15
e15

Beistelltisch FORTYFORTY

e15
e15
e15

Nie kupuj pierwszej lepszej kanapy. Lepiej wybierz się do specjalistycznego sklepu, gdzie eksperci pomogą Ci wybrać mebel idealny dla Ciebie. Jeśli poświęcisz trochę czasu, na pewno uda Ci się zaoszczędzić trochę pieniędzy.

12 pomysłów na udekorowanie salonu na każdy budżet

Udało Ci się wybrać idealną sofę do Twojego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu