Top 5 tygodnia - alternatywne pomysły na dom! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – alternatywne pomysły na dom!

Alicja Olko Alicja Olko
Living Rooms Family Rooms Eklektyczny salon od Moda Interiors Eklektyczny
Loading admin actions …

Coraz częściej poszukujemy alternatywnych pomysłów na dom i jego aranżację- nie tylko ze względu na to, że tradycyjne pomysły nieco nam się znudziły, ale także z tego powodu, iż te innowacyjne i niekonwencjonalne często pozwalają nam zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Na homify codziennie dostarczamy Wam dawkę najnowszych rozwiązań z dziedziny architektury i aranżacji wnętrz. Nietypowe pomysły na dom, zaskakujące wnętrza oraz najnowsze trendy w designie z pewnością odmienią Twój dom!

Zobaczcie, które projekty cieszyły się największą wśród Was popularnością w mijającym tygodniu!

1. Mały dom – wielkie możliwości!

Parterowe domy tupu bungalow to fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają małą działkę i którym zależy na szybkiej przeprowadzce. Są to zazwyczaj domy prefabrykowane, modułowe, których produkcja i konstrukcja nie zajmuje więcej niż 3 miesiące! Ten elegancki dom cechuje się niewielkim metrażem, ale w środku został zaaranżowany w taki sposób, aby spełniać wszystkie wymagania mieszkańców. Obejrzyjcie go w środku w Katalogu Inspiracji Mały dom – wielkie możliwości!

2. Niezwykłe życie w kontenerze!

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Domy z kontenerów wzbudzają dużo wątpliwości ale i ogromne zainteresowanie! Wielu zastanawia się, jak w takich metalowych konstrukcjach da się mieszkać- jak rozwiązuje się kwestie ogrzewania, izolacji, aranżacji, wyposażania. Ten przykład udowadnia, że z pomocą wykwalifikowanych profesjonalistów w starym kontenerze wykreować można nowoczesne, wygodne i funkcjonalne lokum mieszkaniowe. Zajrzyjcie do środka- Niezwykłe życie w kontenerze!

3. Choinka inna niz wszystkie- nowoczesne pomysły!

od homify Skandynawski Matal

Święta, święta – każdy z nas myśli teraz o prezentach, potrawach na wigilijny stół i bożonarodzeniowych porządkach. Jest wśród nas jednak zapewne wielu, którzy znudzeni są tradycyjną Gwiazdką i poszukują innych, alternatywnych rozwiązań na dekoracje i ozdoby. W artykule Choinka inna niz wszystkie- nowoczesne pomysły! zestawiliśmy niekonwencjonalne pomysły na drzewka świąteczne- czy znajdziecie tu coś dla siebie?

4. Sprawdzone triki na to, jak oszczędzić na elektryczności!

Living Rooms by Moda Interiors, Perth, Western Australia Eklektyczny salon od Moda Interiors Eklektyczny
Moda Interiors

Living Rooms by Moda Interiors, Perth, Western Australia

Moda Interiors

Po raz kolejny rachunek za elektryczność swoją wysokością wzbudził w Was trwogę? Problem ten zna niemal każdy- nadszedł czas, by raz na zawsze go rozwiązać! Istnieje wiele sposobów, dzięki którym obniżyć można koszty zużycia przez nas energii- wiele z nich jest niezwykle prostych i niewymagających żadnego wysiłku, a jedynie zmiany przyzwyczajeń czy rutyny. Odkryjcie te najpopularniejsze w artykule Sprawdzone triki na to, jak oszczędzić na elektryczności!

5. Życie w nowoczesnej stodole!

Marzy Wam się dom, który swoją bryłą przypomina stodołę? Chcecie jednak, aby miał on nowoczesny charakter i gwarantował pełna wygodę mieszkania? Oto doskonały projekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających! Z zewnątrz zachwyca swoja ponadczasową konstrukcją, a w środku ogromem wolnej przestrzeni i elegancką aranżacją. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w Katalogu Inspiracji Życie w nowoczesnej stodole!

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu