Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Camila Chalon Arquitetura

7 okropnych łazienek, które wyglądają teraz zupełnie inaczej

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Przed remontem łazienki nie da się uchronić- bez względu na to, czy zawodzi armatura, odświeżenia wymagają ściany, czy też popękały kafelki na posadzce- przyjdzie taki czas, kiedy trzeba będzie przeprowadzić generalną metamorfozę tego pomieszczenia.

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam zdjęcia łazienek przed i po remoncie- niekiedy efekt przemiany jest niesamowity! Zobaczcie sami i dajcie się zainspirować.

1. Przed: mało miejsca, dużo rzeczy

Pierwsze zdjęcie obrazuje jeden z najpowszechniej występujących problemów w małych łazienkach- brak miejsca na przechowanie wszystkich akcesoriów, przyborów łazienkowych i kosmetyków. W takiej łazience nie da się odpowiednio przygotowywać na każdy nowy dzień.

Po: nowocześnie i czysto

Mniej znaczy więcej- także w przypadku tej łazienki. Pojemna szafka pod umywalkę stała się miejscem, w którym udało się skryć wszystkie przybory higieniczne. Białe ściany, meble i armatura nadają wnętrzu ponadczasowo eleganckiego charakteru, a pasek z mozaiki nad szafką ożywia tę monochromatyczną przestrzeń.

2. Przed: staromodne wnętrze

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Camila Chalon Arquitetura
Camila Chalon Arquitetura

Antes da reforma do banheiro

Camila Chalon Arquitetura

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Camila Chalon Arquitetura
Camila Chalon Arquitetura

Antes da reforma do banheiro

Camila Chalon Arquitetura

Ta łazienka w starej odsłonie prezentowała się niezwykle staromodnie, głównie za sprawą płytek pokrywających ściany. Jej wnętrze było także niepraktycznie urządzone i wydawało się ciasne.

Po: jasna, przestronna łazienka

Zamiast staromodnych kafelek- klasyczne, białe ściany. Zamiast niegustownej armatury- armatura biała, o ponadczasowym designie. Zamiast kiczu- elegancja i powiew świeżości.

3. Przed: ciemna, nieodpowiednio oświetlona łazienka

Nieodpowiednio dobrane oświetlenie odbierało tej łazience czar i urok. Źle prezentował się także obszar umywalki, zabałaganiony i chaotyczny.

Po: elegancko wykończona

Projekty,   zaprojektowane przez Reta&Curva Arquitetura e Engenharia
Reta&Curva Arquitetura e Engenharia

DEPOIS: bancada da pia, iluminação e espelho

Reta&Curva Arquitetura e Engenharia

Ściany w odremontowanej łazience pokryto kafelkami o ponadczasowym, eleganckim designie. Zamontowano nową armaturę oraz wstawiono nowe meble łazienkowe o praktycznym charakterze. Czerwone dodatki ciekawie ożywiają tę przestrzeń.

4. Przed: nijaka toaleta

Projekty,   zaprojektowane przez Laura Picoli
Laura Picoli

Lavabo – antes da reforma

Laura Picoli

Zwyczajna toaleta, prosto, ale praktycznie wyposażona. Brakowało jej jednak tego czegoś. Zobaczcie, na jaki pomysł wpadli projektanci łazienek.

Po: ściany o wyjątkowym designie

Projekty,   zaprojektowane przez Laura Picoli
Laura Picoli

Lavabo – após reforma

Laura Picoli

Ściany pokryto kafelkami o trójwymiarowym designie, składającymi się na delikatną, ale ciekawą mozaikę. Materiał ten prezentuje się pięknie nie tylko w łazience, ale i w kuchni.

5. Przed: nudna łazienka

Praktycznie i funkcjonalnie urządzonej łazience nie brakowało nic- poza ciekawym, przyjemnym pod względem estetycznym designem. Oto, jak prezentuje się po interwencji profesjonalistów.

Po: nowocześnie i luksusowo

Wymieniono niektóre elementy armatury- na przykład umywalkę, podłogi pokryto płytkami o ciekawym wzorze i głębokim kolorze, a ścianę za wanną kafelkami w stylu glamour, o połyskującej złotem powłoce.

6. Przed: łazienka z innej epoki

Kolejny przykład łazienki urządzonej w sposób staromodny i kiczowaty. Nie ulega wątpliwości, że jej remont był niezbędny.

Po: nowoczesne detale

Teraz ściany pokrywają kafelki białe, proste i ponadczasowe. Pasek z mozaiki ożywia ich powierzchnie. Zainstalowano także dodatkowe źródła światła, a w miejsce starej armatury stanęła nowa, o bardziej współczesnym designie.

7. Przed i po: świetna transformacja

Projekty,   zaprojektowane przez Lúcia Vale Interiores
Lúcia Vale Interiores

Reforma de banheiro antes e depois

Lúcia Vale Interiores

Na koniec łazienka, która zmieniła się nie do poznania. Wcześniej pomieszczenie staromodne, niefunkcjonalnie urządzone, smutne. Teraz: wnętrze przyjemne, nowoczesne i wygodne w użytkowaniu.

Który przemiana zrobiła na Was największe wrażenie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu