Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Camila Chalon Arquitetura

7 okropnych łazienek, które wyglądają teraz zupełnie inaczej

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Przed remontem łazienki nie da się uchronić- bez względu na to, czy zawodzi armatura, odświeżenia wymagają ściany, czy też popękały kafelki na posadzce- przyjdzie taki czas, kiedy trzeba będzie przeprowadzić generalną metamorfozę tego pomieszczenia.

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam zdjęcia łazienek przed i po remoncie- niekiedy efekt przemiany jest niesamowity! Zobaczcie sami i dajcie się zainspirować.

1. Przed: mało miejsca, dużo rzeczy

Pierwsze zdjęcie obrazuje jeden z najpowszechniej występujących problemów w małych łazienkach- brak miejsca na przechowanie wszystkich akcesoriów, przyborów łazienkowych i kosmetyków. W takiej łazience nie da się odpowiednio przygotowywać na każdy nowy dzień.

Po: nowocześnie i czysto

Mniej znaczy więcej- także w przypadku tej łazienki. Pojemna szafka pod umywalkę stała się miejscem, w którym udało się skryć wszystkie przybory higieniczne. Białe ściany, meble i armatura nadają wnętrzu ponadczasowo eleganckiego charakteru, a pasek z mozaiki nad szafką ożywia tę monochromatyczną przestrzeń.

2. Przed: staromodne wnętrze

Ta łazienka w starej odsłonie prezentowała się niezwykle staromodnie, głównie za sprawą płytek pokrywających ściany. Jej wnętrze było także niepraktycznie urządzone i wydawało się ciasne.

Po: jasna, przestronna łazienka

Zamiast staromodnych kafelek- klasyczne, białe ściany. Zamiast niegustownej armatury- armatura biała, o ponadczasowym designie. Zamiast kiczu- elegancja i powiew świeżości.

3. Przed: ciemna, nieodpowiednio oświetlona łazienka

Nieodpowiednio dobrane oświetlenie odbierało tej łazience czar i urok. Źle prezentował się także obszar umywalki, zabałaganiony i chaotyczny.

Ściany w odremontowanej łazience pokryto kafelkami o ponadczasowym, eleganckim designie. Zamontowano nową armaturę oraz wstawiono nowe meble łazienkowe o praktycznym charakterze. Czerwone dodatki ciekawie ożywiają tę przestrzeń.

4. Przed: nijaka toaleta

Projekty,   zaprojektowane przez Laura Picoli
Laura Picoli

Lavabo – antes da reforma

Laura Picoli

Zwyczajna toaleta, prosto, ale praktycznie wyposażona. Brakowało jej jednak tego czegoś. Zobaczcie, na jaki pomysł wpadli projektanci łazienek.

Po: ściany o wyjątkowym designie

Projekty,   zaprojektowane przez Laura Picoli
Laura Picoli

Lavabo – após reforma

Laura Picoli

Ściany pokryto kafelkami o trójwymiarowym designie, składającymi się na delikatną, ale ciekawą mozaikę. Materiał ten prezentuje się pięknie nie tylko w łazience, ale i w kuchni.

5. Przed: nudna łazienka

Praktycznie i funkcjonalnie urządzonej łazience nie brakowało nic- poza ciekawym, przyjemnym pod względem estetycznym designem. Oto, jak prezentuje się po interwencji profesjonalistów.

Po: nowocześnie i luksusowo

Wymieniono niektóre elementy armatury- na przykład umywalkę, podłogi pokryto płytkami o ciekawym wzorze i głębokim kolorze, a ścianę za wanną kafelkami w stylu glamour, o połyskującej złotem powłoce.

6. Przed: łazienka z innej epoki

Kolejny przykład łazienki urządzonej w sposób staromodny i kiczowaty. Nie ulega wątpliwości, że jej remont był niezbędny.

Po: nowoczesne detale

Teraz ściany pokrywają kafelki białe, proste i ponadczasowe. Pasek z mozaiki ożywia ich powierzchnie. Zainstalowano także dodatkowe źródła światła, a w miejsce starej armatury stanęła nowa, o bardziej współczesnym designie.

7. Przed i po: świetna transformacja

Projekty,   zaprojektowane przez Lúcia Vale Interiores
Lúcia Vale Interiores

Reforma de banheiro antes e depois

Lúcia Vale Interiores

Na koniec łazienka, która zmieniła się nie do poznania. Wcześniej pomieszczenie staromodne, niefunkcjonalnie urządzone, smutne. Teraz: wnętrze przyjemne, nowoczesne i wygodne w użytkowaniu.

Który przemiana zrobiła na Was największe wrażenie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu