Projekt: Dom w aurorach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

10 polskich projektów domów na każdy gust

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Marzenie o budowie własnego domu może być łatwiejsze w realizacji, niż to się wydaje. Pierwsza oszczędność? Wybór gotowego projektu z oferty pracowni architektonicznej, zamiast kosztownej realizacji własnego zamysłu. Często sami do  końca nie wiemy, czego szukamy – musimy najpierw to zobaczyć. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji okazji do 'zobaczenia' będzie aż 10! 

Przygotowaliśmy dla Was świetne projekty od polskich architektów z ARCHON+ Projekty Domów w Myślenicach. Zadowolą każdy gust..

Odrobina klasyki

Projekt: Dom w kannach 3: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w kannach 3

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Zaczynamy od projektu o nazwie Dom w kannach 3. Jego ogromna bryła robi wrażenie! Powierzchnia domu wynosi 170,54 m2, do czego dodać należy jeszcze garaż (20,38 m2), strych (8,37 m2) i kotłownię (7,75 m2), a zatem przekraczamy 200 m2. Klasyczne formy zostają tutaj uwspółcześnione, dopasowane do wymogów współczesnego stylu życia. Najbardziej charakterystyczne są ogromne lukarny z balkonami, niesamowicie powiększające przestrzeń na piętrze.

Elegancja prostych linii

Projekt: Willa Oliwia: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Willa Oliwia

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Czas na projekt w duchu luksusowej współczesności. Willa Oliwia charakteryzuje się jasnym poprowadzeniem linii, które łączą ze sobą wizualnie piętra oraz kolejne części domu. Linie horyzontalne przecinają linie wertykalne. Spójrzmy chociażby na rzędy ogromnych przeszkleń czy duży balkon na piętrze, który jednocześnie stanowi zadaszenie tarasu. Interesują Was wymiary tej perełki? To 181,89 m2 oraz 37,76 m2 garażu i  7,90 m2 kotłowni.

Jednorodzinny dom marzeń

Projekt: Dom w wisteriach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w wisteriach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Kolejny dom to ucieleśnienie marzeń o podmiejskim gniazdku dla rodziny. Pod klasycznym, dwuspadowym dachem czeka na przyszłych właścicieli 120,27 m2 przestrzeni mieszkalnej oraz garaż o powierzchni 18,42 m2 i 6,84 m2 kotłowni. Spady dachu zostały nieco wysunięte, dzięki czemu tworzą stylowe zadaszenie nad wejściem głównym i tarasem. Projekt ma motywować do spędzania czasu na świeżym powietrzu, szczególnie polecany na działki z wejściem od południa.

Wszystko, czego potrzeba

Projekt: Dom w malinówkach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w malinówkach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Utrzymujemy tendencję zmniejszania skali i tym razem czeka na nas dom o powierzchni 113,20 m2. Jest to wygodny i nowoczesny projekt, o stylowo wykończonych elewacjach. Modny beton łączy się z drewnem oraz białym tynkiem. Na dachu zaś królują ceramiczne dachówki w kolorze grafitowym, które w połączeniu z murowanymi kominami nawiązują do tradycyjnego budownictwa.

Bungalow z rozmachem

Projekt: Dom w kliwiach (G2): styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w kliwiach (G2)

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Czas na coś nieco innego, na projekt domu parterowego, który wcale nie jest przez to bardziej skromny. Budynek na planie przypominającym literę 'H' ma imponujące rozmiary. To aż 210,41 m2 samej przestrzeni mieszkalnej z dodatkiem garażu (37,91 m2) oraz kotłowni (6,85 m2). Architekci sugerują podział pomieszczeń na strefę publiczną i prywatną w osobnych skrzydłach. Teraz widzimy jak ciekawie schowane jest między nimi wejście główne. Z drugiej strony, przy podobnym rozplanowaniu czeka piękny taras w formie patio.

Odgadniecie jaka jest cena tego projektu? To zaledwie 2980 złotych.

Piękno klasyki

Projekt: Dom w aurorach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w aurorach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Domy piętrowe o dachach dwuspadowych to wciąż najpopularniejsza typologia na polskich przedmieściach. Trudno się temu dziwić! Popatrzmy tylko na ten wspaniały budynek. Po raz kolejny biel tynków kontrastuje z ciemną dachówką, beton sprawia, że projekt wpisuje się w aktualne trendy, a drewno przydaje mu rodzinnego ciepła. W przypadku Domu w aurorach interesujący jest taras, z którego schodkami można zejść do ogrodu. Powierzchnia domu wynosi 126,91 m2 oraz 20,87 m2 garażu i 7,64 m2 kotłowni.

Małe cacko

Projekt: Dom w nerinach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w nerinach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Czas znowu zmienić skalę i powrócić do pomysłu domu parterowego. Ten ma w sobie sporo uroku! Na elewacji biel łączy się z szarością, a drewniane elementy przydają bryle ciepła. We wnętrzu centralną część zajmuje strefa dzienna, miejsce spotkań rodziny. Mimo małego rozmiaru znalazło się tutaj miejsce nawet na spiżarnię! Grunt to dobre rozplanowanie przestrzeni, a z naszymi architektami nie mamy się o co martwić. Powierzchnia domu wynosi 83,23 m2, garażu 17,90 m2, a kotłowni 5,86 m2.

Nowoczesna stodoła na wyskościach

Projekt: Dom w batatach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w batatach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Teraz mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Wam Dom w Batatach, chyba najbardziej oryginalny w naszym zestawieniu. Wygląda niczym modna, nowoczesna stodoła na minimalistycznej, białej bryle. Czy mogłoby być ciekawiej? Dodajmy do tego przestronny taras nad garażem, osłonięty delikatną tkaniną. Warto także zwrócić uwagę na okna, które – zamknięte mogą kamuflować się na tle drewnianej elewacji piętra.

Zaintrygował Was ten projekt? Dowiedzcie się o nim więcej: Dom aka podmiejskie marzenie do spełnienia!

Prostota pełna ruchu

Projekt: Dom w srebrzykach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w srebrzykach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Przed nami kolejny dom piętrowy w duchu nowoczesności połączonej z klasyką. Wyróżnikiem tego projektu jest pozorna prostota, pod której płaszczykiem sporo się dzieje! Spady dachu o wysuwają się i cofają, zostają przerywane lukarnami. Balkony francuskie ze szklanymi balustradami pozwalają wpuścić do środka ogrom światła.

Piękny o każdej porze dnia

Projekt: Dom w nerinach: styl , w kategorii zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w nerinach

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Chociaż na powyższej wizualizacji wzrok przyciąga intrygująca dekoracja basenu, to warto skierować nasze spojrzenia ku źródle światła wydobywającemu się z wnętrza budynku. Czeka tam na nas strefa dzienna łącząca salon z jadalnią oraz kuchnią, trzy jasne sypialnie, jedna z garderobą, łazienka oraz toaleta. A wszystko to schowane w tak przyjaznych murach. Wymiary domu? Powierzchnia mieszkaniowa wynosi 83,23 m2, garażu 17,90 m2, kotłowni 5,86 m2.

Który projekt najbardziej się Wam spodobał?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu