Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

11 niedrogich, ale zachwycających kuchni

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji postanowiliśmy udowodnić Wam, że nie potrzeba fortuny, aby stać się szczęśliwym posiadaczem kuchni, która będzie powodem do dumy. Jedenaście projektów wybranych przez nas to kuchnie jednocześnie olśniewające i funkcjonalne, ale też – a może przede wszystkim – wykonane za przysłowiowe „parę groszy”. Co więcej, zaprezentowane przykłady opatrzyliśmy dodatkowo przydatnymi kuchennymi poradami i wskazówkami! Kuchnia, która będzie sercem i duszą domu jest na wyciągnięcie ręki. Gotowi, żeby po nią sięgnąć? Do dzieła!

1. Dotyk granitu

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Granit każdej przestrzeni dodaje elegancji i smaku. Na szczęście nie trzeba wydawać majątku na stworzenie wysokiej jakości kuchni. Wykorzystajcie granit do wykonania blatów, a pozostałą część kuchni pokryjcie innymi materiałami. Granit będzie gwiazdą naszego show!

2. Elegancka przemysłowość

A co powiecie na pozostawienie jednej ze ścian w surowym stylu? Takie posunięcie gwarantuje, że w pomieszczeniu zakróluje industrialna elegancja i nowoczesność.

3. Diabeł tkwi w szczegółach

W codziennej gonitwie ciężko znaleźć czas dla siebie, nie mówiąc już o remontach i dekoracjach wnętrz. Ale warto! Firanki uszyte własnoręcznie albo wazon ze świeżo ściętymi kwiatami – tak niewiele, a jednocześnie tak wiele. Dzięki temu z pozoru typowa kuchnia może stać się kuchnią wysoce oryginalną i wzorcową.

4. Tablica kredowa

Kuchnia w stylu skandynawskim: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Pracownia Projektowa Pe2
Pracownia Projektowa Pe2

Kuchnia w stylu skandynawskim

Pracownia Projektowa Pe2

Pomalujcie jedną ze ścian farbą tablicową lub po prostu zawieście tablicę w dowolnym miejscu. Ciekawe, a przy okazji jakże funkcjonalne rozwiązanie. Na takiej tablicy można zanotować jakiś przepis, listę zakupów lub zostawić informację dla bliskich.

5. Mniej znaczy więcej

Kilka naprawdę niezbędnych elementów gwarantuje porządek i harmonię w kuchni. Im mniej gadżetów, tym mniejsza szansa na zrobienie bałaganu. A przy okazji również oszczędność pieniędzy.

6. Kafelki

Kafelki to świetny i efektywny finansowo sposób na wprowadzenie do kuchni kolorów i wzorów, a zatem dodanie pomieszczeniu uroku. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów płytek. Na pewno każdy z nas znajdzie coś idealnego dla siebie i swojej osobowości. Chyba nie można mieś wątpliwości, że kuchnia ze zdjęcia inspiruje swoich właścicieli do działania każdego dnia…

7. Odrobina natury

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez CA.ZA

Rośliny doniczkowe, zioła i wazony z kwiatami to bardzo tanie rozwiązanie, które natychmiast tchnie ducha świeżości w naszą kuchnię. Zioła pod ręką mogą być dodatkowo wykorzystywane jako przyprawy i dodawać smaku przyrządzanym przez nas potrawom.

8. Oświetlenie

Dynamizm pojawia się w kuchniach wraz z odpowiednio dobranym oświetleniem. Ciekawe klosze zawsze łączą w sobie elegancję i funkcjonalność.

9. Kolorowe krzesła

Apartament CHMIELNA Gdańsk: styl , w kategorii  zaprojektowany przez malee
malee

Apartament CHMIELNA Gdańsk

malee

Kolorowe krzesła nie tylko ożywiają każdą przestrzeń, ale również są dość tanie. Może warto czasami przełamać konwenanse i być niekonwencjonalnym?

10. Mnogość półek

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez The Cotswold Company
The Cotswold Company

Marseille Distressed Granite Top Assembled Kitchen Island

The Cotswold Company

Półki świetnie nadają się do wyeksponowania ciekawych kolekcji, na przykład chińskiej porcelany lub pięknych sztućców.

11. Haczyki na ścianie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Ponta Cabeça - Arquitetura Criativa
Ponta Cabeça – Arquitetura Criativa

Cozinha Externa – Florianópolis / SC

Ponta Cabeça - Arquitetura Criativa

Nie ma miejsca na półki? Rozważcie zamocowanie haczyków ściennych, na których można powiesić kuchenne ręczniki lub sztućce. To świetny sposób na wykorzystanie przestrzeni pionowej.

Która z tych kuchni podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu