Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesna kuchnia o rustykalnych detalach

press profile homify press profile homify
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez DEULONDER arquitectura domestica
Loading admin actions …

Projekt, który chcemy Wam dziś przedstawić jest szczególny, reprezentuje bowiem coś, co wielu może się wydawać trudnym do pogodzenia. Oto nowoczesna kuchnia, lecz w całkiem odmiennym wydaniu. Nie znajdziecie tu chromowanych urządzeń ani futurystycznych kształtów, zamiast tego ujrzycie jasne drewno i urocze dekoracje. Ta kuchnia naprawdę robi wrażenie!

Za projekt odpowiedzialne jest portugalskie studio DEULONDER, które specjalizuje się w przebudowach kuchni. Ci specjaliści potrafią wyczarować coś z niczego! Ich misją jest transformacja i wprowadzenie nowego życia do serca domu i najważniejszego pomieszczenia, czyli właśnie kuchni. Gotowanie, przechowywyanie naczyń i żywności, sprzątanie, a także wspólne posiłki i spędzanie czasu przy stole to czynności, które wykonujemy właśnie tutaj. Projekty są zawsze dostosowane nie tylko do wielkości, ale przede wszystkim do gustu klienta. Dość już wstępu, zapraszamy Was do czarującej kuchni!

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu