9 fantastycznych nowoczesnych domów

Alicja Olko Alicja Olko
homify
Loading admin actions …

Planujecie budowę domu, ale nie macie pomysłu na jego projekt? Przed spotkaniem z architektem warto stworzyć listę z przykładami zrealizowanych już projektów, dzięki którym ekspertom łatwiej będzie stworzyć taki, który jak najbardziej spełni nasze oczekiwania. W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was dziewięć ciekawych przykładów domów w stylu nowoczesnym- każdy z nich ma odpowiedni rozmiar, nie jest za duży, ani za mały, odznacza się funkcjonalnym, ale i modnym designem oraz relatywnie niskimi kosztami budowy. Zapraszamy do oglądania!

1. Klasyczny dom jednorodzinny

Ten dom o powierzchni 230 metrów kwadratowych ma wszystko- kilka łazienek i sypialni, przestronną strefę dzienną na parterze, garaż, duży taras i ogród. Klasyczna bryła, eleganckie wykonanie i spory potencjał aranżacyjny to jego dodatkowe atuty.

2. Nowoczesny design

Projekt: Dom w brunerach homify projekt domu,projekty domów,ARCHON+,dom,ARCHON

Klasyczna bryła, nowoczesna fasada z różnorodnych materiałów, piękny ogród- jednak nie tylko z zewnątrz dom ten zachwyca. Ma powierzchnię 127 metrów kwadratowych, a jego wnętrza prezentują się równie imponująco, co fasada.

3. Dom o nietypowej bryle

Dom ma powierzchnię 153 metrów kwadratowych, plus garaż i pomieszczenie na bojler. Na parterze znajduje się otwarta strefa dzienna z salonem, kuchnią, jadalnią, a także domowe biuro. Na piętrze z kolei są trzy sypialnie oraz łazienka. Projekt zwraca uwagę szczególnie wyrafinowaną, nietypową bryłą budynku.

4. Energooszczędny

Ciekawy dom o powierzchni 172 metrów kwadratowych, o oryginalnej elewacji i pokryciu dachowym. Został zaprojektowany jak dom energooszczędny- wykorzystano odpowiednie materiały i zastosowano najnowocześniejsze technologie.

5. Nowoczesny dom z poddaszem

Projekt: Dom w tawułach (G2) homify projekt domu,projekty domów,ARCHON+,dom,

Nowoczesny dom o rozłożystej bryle ma powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Składają się na nią cztery sypialnie, stylowy salon, kuchnia oraz jadalnia, a także garaż oraz pomieszczenie na bojler.

6. Dom futurystyczny

Choć dom ma powierzchnię tylko 120 metrów kwadratowych, wydaje się niezwykle przestronny. Ma panoramiczne okna, dzięki którym otwiera się na okoliczne widoki. Futurystyczny charakter zawdzięcza sześciennej bryle oraz materiałom wykończeniowym.

7. Eko-minimalistyczny

Zadaszony taras przy sypialni homify Nowoczesne domy Szary taras,dom,elewacja,wypoczynek

Prosta bryła, szara, oryginalna fasada, duże okna, niewielka, 100-metrowa powierzchnia- do jego budowy wykorzystano ekologiczne materiały, takie jak drewno i zastosowano rozwiązania energooszczędne.

8. Nowocześnie i luksusowo

Projekt z nieco wyższej półki- geometryczna bryła wielkoformatowe przeszklenia, elegancka fasada. A do tego imponujący taras i ogród.

9. W bieli

HomeKONCEPT 34 homify HomeKONCEPT, Projekty Domów Nowoczesnych

Uroczy domek o nowoczesnym designie. Fantastyczny projekt, łączący w sobie nowoczesność z ponadczasową elegancją. Świetnie prezentuje się zwłaszcza fasada, w przeważającej mierze śnieżnobiała, ale ciekawie kontrastująca z czarnymi i szarymi elementami.

Który dom jest Waszym zdaniem najlepszy?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu