Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Diane Berry Kitchens

Metalowe blaty – powiew nowoczesności, którego potrzebuje Twoja kuchnia

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Blaty kuchenne są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Jest to przecież powierzchnia robocza. Dlatego też, blaty kuchenne powinny być wytrzymałe, trwałe i łatwe do czyszczenia. Poza tym, powinny być wygodne i estetyczne.

Protagonistyczna rola blatów nie jest zdefiniowana tak bardzo przez ich wielkość, jak przez materiał, z jakiego zostały wykonane. W tym zakresie mamy szerokie pole do popisu, choć klasyczne wybory to granit, marmur lub drewno dębowe. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam jak pięknie mogą wyglądać blaty metalowe. Wyróżniają się one swoją gładką powierzchnią, jednolitością i połyskiem, co wnosi do kuchni sporą dozę elegancji.

​Jak w profesjonalnej kuchni

Patrzymy na niemal profesjonalną kuchnię, którą moglibyśmy zobaczyć w jakiejś restauracji. Prostota, wysoki poziom higieny i wygoda – tym charakteryzuje się ta kuchnia. Zapewne jak my, wyobrażacie sobie, że ta kuchnia mogłaby należeć do profesjonalnego i uznanego szefa kuchni.

​Ultra nowoczesna kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Diane Berry Kitchens
Diane Berry Kitchens

MR & MRS TAYLOR'S KITCHEN

Diane Berry Kitchens

Kuchnia, gdzie metal pojawia się w kilku elementach wyposażenia, to gwarancja nowoczesnego wystroju. Połysk i wyrafinowanie, które osiągamy jest niezwykle uderzające. Praktycznie jedyną wadą tego materiału jest to, że jest dość podatny na zarysowania i uderzenia.

​Stal nierdzewna w połączeniu z drewnem

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Tim Wood Limited
Tim Wood Limited

American Black Walnut Kitchen designed and made by Tim Wood

Tim Wood Limited

Blat ze stali nierdzewnej oprawiony w duży mebel z polerowanego drewna – nie przejdziemy obok tego obojętnie. Jest to wybitny i wyrafinowany kontrast dla najbardziej wymagających projektów. Stal jest materiałem wytrzymałym, łatwym do czyszczenia i w tym przypadku, nierdzewnym.

​Czarny metal

Metal jest wybierany ze względu na swoją wytrzymałość i trwałość. Jest to gwarancja długotrwałej higieny, dzięki łatwości czyszczenia. Grubość metalu może być dobrana odpowiednio do projektu. W tym przypadku, sprawdził się idealnie!

​Aluminium w stylu rustykalnym

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez RestyleXL
RestyleXL

Reclaimed wood kitchen

RestyleXL

Kuchnia w stylu rustykalnym może doskonale współgrać z metalowym blatem. Zarówno stal i aluminium będą cudownie kontrastowały z drewnem i cegłą, czyli materiałami często wykorzystywanymi w stylu rustykalnym.

Na tym zdjęciu możemy podziwiać surowe drewno typowe dla stylu rustykalnego w zestawieniu z metalowym blatem. Ten element, wraz z nowoczesnymi uchwytami sprawia, że całość jest bardziej awangardowa i unikalna.

​Luksusowe wykończenia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez New Images Ltd
New Images Ltd

Private House – Holland Park

New Images Ltd

Każdy metalowy blat jest inny, a to ze względu na różne poziomy błysku i jasności metalu. W tej opcji, zdecydowano się na bardzo jasny metal o wysokim poziomie błysku, co daje efekt bogatego wykończenia. Możemy jednak zdecydować się na coś bardziej dyskretnego, a nawet matowego.

Metalowe blaty nie poruszyły Waszych serc? Może bardziej przypadnie Wam do gustu: Marmur i 16 zjawiskowych wnętrz, które Was zainspirują

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu