Projekty,  Salon zaprojektowane przez ihrmk

Turbo nowoczesny dom o ciepłym wnętrzu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Aranżacja nowoczesnego domu to prawdziwe wyzwanie. W szczególności, kiedy oczekuje się tego, że ostateczny efekt będzie odznaczał się niesamowitym designem oraz przytulną atmosferą. Niekiedy w projektach zapomina się o tym drugim elemencie. Na szczęście nie zdarzyło to się nigdy naszych architektom, którzy stworzyli nowoczesny dom pełen elegancji, a co więcej z nastrojowym klimatem! Dzisiaj będziecie mieli okazję dokładnie przyjrzeć się każdemu zakamarkowi tego niezwykłego budynku. Prezentuje się on naprawdę świetnie, o czym sami już za chwilę będziecie mogli się przekonać. Zwróćcie uwagę na to, jak wspaniale udało się naszym specjalistom połączyć nowoczesne trendy z akcentami, które wpływają na przytulność całego domu. Mamy nadzieję, że ten projekt będzie dla Was prawdziwą inspiracją!

Przyjrzycie się uważnie, jak pięknie prezentuje się ten nowoczesny dom!

Wyjątkowa elewacja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ihrmk
ihrmk

北側立面

ihrmk

Dom zachwyca już na pierwszy rzut oka. Na parterze znajdziemy przeszklone ściany, które umożliwią przepływ promieni słonecznych i zapewnią piękny widok na ogród. Piętro zaś zabudowane jest drewnianą ścianą, która zagwarantuje poczucie prywatności. To wspaniałe połączenie dwóch najmodniejszych materiałów sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwie nowoczesnym domem.

Praktyczne rozwiązania

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ihrmk
ihrmk

2階窓詳細

ihrmk

To zdjęcie pokazuje, że architekci przemyśleli każdy aspekt tego domu. Chociaż piętro na pierwszy rzut oka jest zabudowane, to przeszklenia zostały wyposażone w praktyczne okiennice. Dzięki nim możemy cieszyć się słońcem lub zamknąć się w swoim azylu, kiedy chcemy odpocząć.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez ihrmk
ihrmk

リビングと南側の庭

ihrmk

Niższy poziom to strefa przestrzeni rodzinnej, gdzie wszyscy mogą cieszyć się wspólnym towarzystwem. Pomieszczenia są niezwykle otwarte i przytulne. Zawdzięczamy to zarówno ogromnym oknom, jak i naturalnym kolorom, które możemy spotkać na każdym kroku. Drewno sprawia, że salon wypełnia się ciepłą atmosferą. Stonowane kolory nawiązują do połączenia z naturą, dzięki czemu tutaj naprawdę możemy odpocząć.

Wykorzystanie przestrzeni

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez ihrmk
ihrmk

ダイニング

ihrmk

Pomimo dużego metrażu, nie znajdziemy tutaj ani kawałka zmarnowanej przestrzeni. Jak widać na powyższym zdjęciu, na antresoli zaaranżowano niewielką jadalnię, która świetnie nadaje się do spożywania szybkich posiłków. Łatwo możemy zauważyć, że wystrój pomieszczeń jest niezwykle spójny, przez co ciepła atmosfera rozpościera się na cały dom.

Mini kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez ihrmk
ihrmk

キッチン

ihrmk

W domu znajdziemy dwie kuchnie. Tutaj prezentujemy Wam jedną z nich, która pozwoli przygotować szybkie posiłki dla naszych gości. Nie znajdziemy tutaj zbędnych mebli. Proste linie i niebanalne rozwiązania idealnie pasują do charakteru nowoczesnego domu.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez ihrmk
ihrmk

ベッドルーム

ihrmk

Sypialnia również została zaaranżowana w prostym stylu. Drewno pokrywa wszystkie powierzchnie, a stonowane kolory kolejny raz podkreślają piękno naturalnych materiałów. Na uwagę zasługuje ogromne okno. Wyobrażasz sobie poranek w takim miejscu?

Odwiedź również Dynamiczny i nowoczesny dom z drewna!

Chciałbyś zamieszkać w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu