Projekty,  Salon zaprojektowane przez Designer de Interiores e Paisagista Iara Kílaris

Spektakularny dom na 23 fotografiach

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj przenosimy się do dwukondygnacyjnego domu, którego powierzchnia mierzy blisko 500 metrów kwadratowych. Należy on do pary przedsiębiorców z trójką nastoletnich dzieci. Wystrój jest nowoczesny i znajdziemy tutaj zarówno neutralne, jak i pełne życia kolory. Nowoczesny styl pełen zakrzywionych linii widoczny jest na każdym kroku, przez co projekt wydaje się być niezwykle spójny.

Hall wita nas wysokimi sufitami. Znajdziemy tutaj funkcjonalne i designerskie meble, które doskonale dopełniają pomieszczenie. Na podłodze możemy zauważyć piękną mozaikę z efektem 3D. Salon jest zintegrowany z jadalnią i kryje w sobie beżowe, wygodne kanapy, tworzące symetryczną całość. Pomieszczenie dopełnione jest poprzez lustro wiszące na jednej ze ścian, dzięki czemu pomieszczenie nabiera głębi.

Jadalnia wyposażona jest w stół przeznaczony dla dwunastu osób. Kuchnia to zrealizowany projekt Pani Domu, która marzyła o zintegrowaniu rodziny i nawiązaniu do chwil spędzonych z babcią. Kulminacyjnym punktem pomieszczenia jest barwna mozaika, które piękne łączy się z białymi meblami.

Taras czeka na nas z wygodnymi kanapami, które pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu. To idealne miejsce dla każdego, kto pragnie odpocząć od zgiełku.

Wszystkie sypialnie zostały indywidualnie dopasowane do charakterów właścicieli. W jednej możemy odnotować zamiłowanie do książek, w innej zaś odnaleźć duszę melomana. W każdym pokoju możemy kierować się kolorami, które doprowadzą nas do odpowiedniego mieszkańca.

Łazienka wypełniona jest praktycznymi rozwiązaniami. Znajdziemy tutaj między innymi dwie umywalki, dwa prysznice oraz ogromne lustro.

Przyjrzyj się bliżej zdjęciom z tej eleganckiej willi i przekonaj się sam, jak wiele potrafią osiągnąć nasi architekci.

Chciałbyś zamieszkać w takiej willi?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu