Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chibi Moku

Luksusowy dom pełen elegancji

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj mamy dla Was propozycję, która usatysfakcjonuje każdego miłośnika nowoczesnych wnętrz. Chcemy Wam przedstawić dom stworzony przez architektów z biura CHIBI MOKU, który kojarzy nam się z wielkimi willami z amerykańskich seriali.

Przyjrzyj się bliżej tej spektakularnej budowli, która kryje w sobie luksus i piękne wnętrza.  Zapraszamy do środka

Jasna elewacja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Sims Luxury Builders – Moondance – Exterior 1

Chibi Moku

Z zewnątrz znajdziemy jasne kolory ścian połączone z kamieniem o podobnym odcieniu. To połączenie sprawia, że dom wydaje się być niezwykle elegancki luksusowy, a dzięki temu możemy być pewni, że mamy do czynienia z materiałami o najwyższej jakości. Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że dom zaopatrzony jest w liczne okna, co sprawia, że możemy liczyć na jasne wnętrza, które z pewnością zachwycą nas swoim pięknem.

Otwarty salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Sims Luxury Builders – Moondance – Interior 2

Chibi Moku

Spójrz tylko na tą przestrzeń! Z lewej strony zatrzymamy się na chwilę przy imponującej klatce schodowej. Szklana balustrada oraz wyjątkowe, wiszące oświetlenie sprawiają, że schody wyglądają wyjątkowo luksusowo.

W salonie napotykamy obszerne kanapy, dzięki czemu możemy mieć pewność, że gospodarze kochają życie towarzyskie. Możemy również zauważyć ogromne przeszklenia, które nie tylko idealnie oświetlają wnętrze, ale i gwarantują wspaniały widok na ogród. Pomimo imponującego metrażu, pomieszczenia są niezwykle ciepłe, a wszystko na sprawą odpowiedniemu doborowi kolorów i przyjemnemu oświetleniu.

Miejsce relaksu

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Sims Luxury Builders – Moondance – Interior 3

Chibi Moku

Jak możemy zauważyć, salon oferuje nam możliwość całkowitego zrelaksowania się. W tym pomieszczeniu króluje styl minimalistyczny, a jedyna ekstrawagancja to kamienna ściana, która idealnie podkreśla naturalne kolory ziemi.

Znajdziemy tutaj nie tylko telewizor, ale również kominek opalany drewnem, który pozwoli nam ogrzać się podczas chłodnych wieczorów.  To idealne miejsce zarówno na rodzinne imprezy, jak i romantyczne wieczory.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Sims Luxury Builders – Moondance – Interior 8

Chibi Moku

Jadalnia zachwyca nas swoim klasycznym pięknem. Niejednokrotnie podkreślaliśmy, że połączenie czerni i bieli zagwarantuje wnętrze, które nigdy nie wyjdzie z mody. Kolejny raz możemy zachwycać się prostotą wnętrza oraz istotą światła.

Wyjątkowa lampa

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Sims Luxury Builders – Moondance – Interior 7

Chibi Moku

Jeśli już poruszyliśmy temat oświetlenia, nie możemy przejść obojętnie obok imponującej lampy! Dzięki niej możemy być pewni, że zadbano tutaj o każdy szczegół. Ekstrawaganckie rozwiązania nie dominują w żadnym z wnętrz, dlatego odnajdujemy tutaj idealną równowagę pomiędzy prostym stylem i nowoczesnymi dodatkami.

Taras

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Sims Luxury Builders – Moondance – Exterior 6

Chibi Moku

W tak pięknym i ogromnym domu nie może zabraknąć tarasu, który będzie służył całej rodzinie. Zewnętrzna jadalnia znajduje się pod dachem, zatem nie musimy obawiać się letniego deszczu. Co więcej, oprócz stołu znajdziemy tutaj również komfortowe kanapy, a po prawej stronie możemy zauważyć fragment zewnętrznej kuchni.

Gdyby tego wszystkiego było mało, piękny i zielony ogród oferuje nam jeszcze basen, w którym możemy odświeżyć się podczas żarliwych upałów.

Odwiedź również Nowoczesny apartament pełen ciepłej atmosfery! 

Chciałbyś zamieszkać w nowoczesnej willi? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu