Projekty,  Powierzchnie handlowe zaprojektowane przez Aralia

8 pomysłów na ogród z kamieniem w roli głównej

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nieważne czy mieszkamy w ogromnym domu, czy w małym mieszkaniu w środku miasta, wszyscy mamy to samo marzenie: kawałek prywatnej zieleni, gdzie będziemy mogli odpocząć od codziennego zgiełku.

Prace w ogrodzie są niezwykle relaksacyjne, dlatego nie brakuje amatorów, którzy chcą stworzyć ogródek własnymi rękoma, od podszewki. Dzisiaj mamy coś dla amatorów prac ogrodowych. Przygotowaliśmy dla Was 8 propozycji z wykorzystaniem kamienia. Sprawdź, co stworzyli nasi architekci i nie wahaj się ani chwili, skopiuj jedno z rozwiązań i przenieś je na własne podwórko. Zapraszamy!

1. Wykorzystanie żwiru

Żwir to idealne rozwiązanie dla każdego ogrodu! Jest nie tylko niezwykle dekoracyjny, ale i praktyczny. Możesz znaleźć go w różnych wariantach kolorystycznych, dlatego idealnie nada się do stworzenia ozdobnych ścieżek.

2. Kamień i woda

Projekty,  Powierzchnie handlowe zaprojektowane przez Aralia
Aralia

Knightsbridge Roof Terrace – Aralia Garden Design

Aralia

Kamień i woda to dwa nieodłączne elementy związane z Feng Shui. Jeśli będziesz postępować zgodnie z filozofią, pozwolą Ci one osiągnąć odpowiedni przepływ energii oraz utrzymać pozytywną energię w Twoim domu.

3. Podłoga z kamienia

Bez wahania możemy stwierdzić, że kamień to jeden z najszlachetniejszych i najbardziej wszechstronnych materiałów. Wykorzystaj go do stworzenia podłogi w swoim ogrodzie, w połączeniu z betonu stworzy idealne rozwiązanie.

4. Kamień i drewno

Kamień sam w sobie jest niesamowicie piękny, jednak w połączeniu z drewnem tworzą duet, który doskonale ozdobi Twój ogród.

5. Zróżnicowane formy

Kamień daje Ci możliwość wykorzystania różnorodnych kształtów i faktur. Z pomocą odpowiedniego projektu możesz sprawić, że Twój ogród będzie ciekawy i wyjątkowy.

6. Pełen życia

Bez względu na to ile masz miejsca, możesz stworzyć wyjątkowe elementy. Zbuduj kamienny staw, który wypełniony rybami ożywi Twój ogród.

7. Kamienne doniczki

Jeśli chcesz wprowadzić tylko niewielki akcent, wykorzystaj kamienne doniczki. Stworzą one prawdziwie dekoracyjne dopełnienie.

8. Kontrasty

Idealny przykład wertykalnego ogrodu, który idealnie łączy się z kamienną podłogą. Połączenie miękkiej i twarde struktury tworzy piękną całość.

Zobacz również Odrobina gór we własnym ogrodzie – najpiękniejsze skalniaki!

Który ogród najlepiej pasuje do Twojego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu