Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez SALM Caminetti

5 pomysłów na wyjątkową kuchnię

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecnie mamy nieograniczony wybór mebli kuchennych, jednak nie każdy potrafi od razu znaleźć rozwiązanie dla siebie. Podczas aranżacji kuchni, powinniśmy wziąć pod uwagę czy zależy nam na odporności materiałów, funkcjonalności, a może odpowiednim oświetleniu.

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was 5 pomysłów naszych architektów na aranżacje kuchni, wśród których każdy znajdzie coś, dla siebie.

1. Energia pomarańczy

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Schmidt Palmers Green
Schmidt Palmers Green

NEW! 2015 Kitchen: PORTLAND + ARCOS

Schmidt Palmers Green

Prostym sposobem na wprowadzenie odrobiny słońca do małego pomieszczenia są kolorowe szafki. Na zdjęciu widzimy białą kuchnię z meblami wykonanymi z jasnego drewna oraz jedynym wybijającym się akcentem. Jest nim wisząca szafka, która pomalowana została na energetyczny kolor pomarańczowy, jedynie fronty szafek pozostawiono białe. Na tym przykładzie widać, że wystarczy zmienić kolor tylko jednego mebla, aby bezbarwna kuchnia w zmieniła zupełnie swój charakter i nabrała nowoczesnego wyrazu.

2. Elegancki akryl

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Jeśli chcesz dodać swojej kuchni odrobinę elegancji, sięgnij po akrylowe fronty, których gładka powierzchnia pięknie ozdobi pomieszczenie. Dzięki odpowiedniej kolorystyce możesz sprawić, że kuchnia będzie naprawdę luksusowa. Pamiętaj jednak, że błyszczące powierzchnie szafek będą podatne na wszelkie odciski i zabrudzenia.

3. Industrialne drewno

Drewno jest ogólnie dostępnym materiałem, dlatego często możemy spotkać je we wnętrzach. Dzięki niemu możesz stworzyć prawdziwie przytulne wnętrze, które zaskoczy swoją rodzinną atmosferą. Pamiętaj jednak, że drewno nie lubi wilgoci, dlatego będziesz musiał uważać, aby nie zostawiać mokrych powierzchni.

4. Jak drewno

Naturalne drewno nie należy do najtańszych materiałów, dlatego możemy skorzystać z łatwo dostępnych substytutów. Zobacz, na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić, a zamiennik wygląda równie imponujący. Co więcej, jest on bardziej odporny na wilgoć oraz łatwiejszy w czyszczeniu.

5. Kamień

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez SALM Caminetti
SALM Caminetti

CUCINA RUSTICA 7

SALM Caminetti

Kamień to najbardziej odporny materiał, który możesz wykorzystać w swojej kuchni. Jest on nie tylko bardzo funkcjonalny, ale przede wszystkim niesamowicie elegancki. Jeśli chcesz stworzyć ponadczasowe wnętrze, wykończ kuchnię elementami z marmuru.

10 kuchni z oryginalnymi detalami, w których się zakochasz!

Który styl podoba Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu