Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

DIY – przygotuj swój ogród na wiosnę!

mszpakowska mszpakowska
Projekty,   zaprojektowane przez homify
Loading admin actions …

Wiosna kojarzy Ci się z relaksem w ogrodzie, jednak Twoja przestrzeń koło domu nie zachwyca swoim wyglądem? Nie martw się! Mamy  dla Ciebie kilka prostych pomysłów, które pomogą Ci odmienić ogród w kilka godzin. Sprawdź pomysły naszych architektów i bierz się do pracy!

1. Drugie życie doniczek

Masz wiele doniczek, jednak dawno straciły swój urok? Wykorzystaj je i nadaj im nowe życie. Wystarczy, że pomalujesz je na jednakowy kolor, a sprawią, że Twój ogród nabierze nowej świeżości. Możesz bawić się wzorami, kolorami oraz strukturami!

2. Kompostownik

Wszyscy wiemy, że jesteśmy w stanie wyprodukować zaskakującą ilość odpadów organicznych. Dlaczego nie wykorzystać ich w ogrodzie? Zbuduj skrzynię, która będzie pojemnikiem na Twoje odpady, które później wykorzystasz do nawożenia gleby w Twoim ogrodzie.

3. Wino w ogrodzie?

Prace ogrodowe to nieodłączny element pięknych roślin. Jeśli szukasz odpowiedniego pojemnika na swoje narzędzia ogrodowe, wykorzystaj skrzynkę po winie!

4. Ściany

Pamiętaj o tym, że rośliny nie muszą znajdować się tylko w glebie. Spójrz, jak z pomocą kolorowych doniczek możesz ozdobić swoją ścianę, czy też wejście do domu!

5. Nowe życie przedmiotów

Każdy z nas ma kilka drobiazgów, które są przerzucane z kata w kąt. Tutaj możesz zauważyć, jak wspaniale możemy wykorzystać je w swoim ogrodzie. Może uda Ci się stworzyć dom dla ptaków?

6. Proste dekoracje

Kto powiedział, że dekoracje na Twoim stole muszą pochodzić od najdroższych projektantów? Wykorzystaj butelkę po winie lub stary słoik i z pomocą łatwo dostępnych materiałów stwórz wyjątkowe wazony!

7. Wieniec

To chyba najtańszy sposób na ozdobienie ogrodu! Nazbieraj kilka kolorowych kwiatów, a następnie stwórz z nich wyjątkowy wianek, który ozdobi Twoje drzwi lub furtkę do ogrodu.

8. Klomby z recyklingu

Stare opony nadają się już tylko do wyrzucenia? Wystarczy, że przemalujesz je kolorową farbą i napełnisz ziemią, a stworzą one wspaniałą podstawę ogrodowych klombów.

9. Ogród z palet

Wykorzystanie palet w Twoim domu może być naprawdę nieograniczone. Dzisiaj proponujemy wykorzystanie ich jako podpory dla roślin. Wykorzystaj bluszcze, które pięknie oplotą deski.

10. Stare garnki

Kuchenne naczynia mogą okazać się piękną ozdobą. Wykorzystaj stare garnki, miski i tortownice, które staną się niepowtarzalnymi donicami. Malutkie słoiczki możesz wykorzystać to stworzenia romantycznych lampionów.

11. Kreatywne dekoracje

Jeżeli chodzi o dekoracje DIY, ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Tylko spójrz, możesz wykorzystać naprawdę wszystko, aby sprawić, że Twój dom stanie się wyjątkowy!

Jak powinna wyglądać przestrzeń przed domem? 8 imponujących pomysłów!

Znalazłeś ozdobę dla swojego ogrodu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu