Projekty,   zaprojektowane przez Louise EDOUIN TD Architecture Rouen

Niezwykła przemiana salonu z lat siedemdziesiątych

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Architekci z biura TENDANCES DECO podjęli się przemiany salony, który pamiętał czasy sprzed trzydziestu lat. Napotkali tutaj salon oraz jadalnię, które były zaskakująco dobrze oświetlone dzięki dużym oknom. Projektanci użyli wszystkich sił, aby wyciągnąć z tego wnętrza prawdziwy potencjał. Zobacz jak zmieniło się to miejsce!

Przed

Na tym zdjęciu możemy zauważyć, że wystrój salonu opiera się na drewnianych meblach oraz dekoracjach z tego samego materiału. Ciężkie, drewniane meble, w połączeniu z ceglaną podłogą sprawiały, że pomieszczenie było ciemne i płaskie.

Salon jest naprawdę duży, jednak zagracona przestrzeń skutecznie pozbawia go miejsca. Z tej perspektywy widzimy, jak właściciele podzielili pokój na salon oraz jadalnię. Niestety, nawet ogrom światła nie pomógł w stworzeniu przytulnego wnętrza.

Projekt 3D

Tutaj możemy rzucić okiem na projekt architektów. Nasi projektanci stworzyli symulacje przyszłego wystroju, dzięki czemu z łatwością możemy wyobrazić sobie efekt końcowy: zupełnie nowe wnętrze, łączące styl nowoczesny i rustykalny.

Realizacja

Widok na żywo jest jeszcze lepszy! Nowy wygląd salonu sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy nie znajdowali się w starym domu! Znajdziemy tutaj połączenie bieli, szarości i błękitu, które wspaniale ocieplają przestrzeń. Projektanci postanowili również unikać niepotrzebnych mebli, a skupili się na prostocie i funkcjonalności.

Właściciele chcieli zachować pamiątkową ceramikę. Potrzebowali zatem miejsca nie tylko do przechowywania, ale i wyeksponowania wyjątkowych pamiątek. Otrzymali zatem wspaniały regał, który przenosi nas do innej epoki.

Nie pozbyto się wszystkiego, co stare. Nadal możemy podziwiać piękne belki, które choć przemalowane na biało, nadal wprowadzają piękny, rustykalny styl. Salon zmienił swą lokalizację, dzięki czemu można było wstawić sofę w kształcie litery L, która pozwoli spędzać czas z całą rodziną.

Dekoracje ścienne i kolorowe tkaniny sprawiają, że salon otrzymuje nową energię. Wystrój nawiązuje tutaj do stylu skandynawskiego, który niezmiennie zachwyca swoją prostotą i ciepłem.

Z tej perspektywy możemy zauważyć, że część starych mebli nadal zdobi salon. W połączeniu z nowoczesnym designer tworzą one wyjątkowy styl. Sami możecie się przekonać, że nie warto wyrzucać starych komód i regałów, bowiem drzemie w nich ogromny potencjał!

Zobacz również jak Wiejski dom przemienia się w romantyczne miejsce!

Jak podoba Ci się przemiana starego salonu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu