Projekty,  Salon zaprojektowane przez MODO Architettura

Przepiękny apartament, który pokochasz!

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kiedy słyszymy o idealnym połączeniu klasyki i nowoczesności, nie do końca jesteśmy skłonni uwierzyć, że udało się osiągnąć prawdziwą perłę. Tym razem jednak architekci z biura SO ARCHITTURA przeszli najśmielsze oczekiwania! Ich praca zaowocowała zintegrowaniem dwóch stylów, co w rezultacie utworzyło wyrafinowane i eleganckie wnętrze.

Przyjrzyj się wszystkim szczegółom i przekonaj się, jak wspaniały apartament można stworzyć, jeśli współczesny design uzupełnimy duchem czasu. Zapraszamy!

Kuchnia w bieli i szarości

Naszą wirtualną wycieczkę zaczynamy od kuchni, gdzie biel doskonale łączy się z kontrastującą szarością. Marmurowe blaty tworzą eleganckie wykończenie, dzięki czemu możemy poczuć przedsmak tego, co znajdziemy w pozostałych pomieszczeniach. Funkcjonalna wyspa sprawia, że kuchnia jest niezwykle praktyczna, a idealne oświetlenia potęguje jasność tego wnętrza.

Otwarta przestrzeń, która prowadzi do pokoju dziennego sprawia, że widok z kuchni jest naprawdę spektakularny!

Dbałość o szczegóły

Każdy szczegół tego mieszkania został dokładnie przemyślany. Spójrz tylko na ten ogród na ścianie. Czy to nie jest piękne?

W korytarzu znajdziemy zaskakujące meble. Projektanci wykorzystali tutaj rząd kinowych foteli, które pięknie komponują się z nowoczesnym designer. Piękne zdjęcia tworzą prawdziwą galerię sztuki, która zachwyci wszystkich gości.

Efekt lustra

W drugiej części korytarza napotykamy piękne dekoracje. Wystarczy spojrzeć na to wspaniałe lustro w szlachetnej ramie. Eklektyczny styl piękne pasuje do tego wnętrza.

Funkcjonalne i eleganckie biuro

Duży, antyczny stół sprawia, że gabinet nabiera zupełnie innego charakteru. Regały z książkami sprawiają, że czujemy się jak w prawdziwej bibliotece.

Eklektyczny salon

W tym miejscu spotkamy doskonałe połączenia eleganckiego design i zamiłowania do przeszłości, co w rezultacie daje nam wspaniały, eklektyczny styl. Nietypowe kombinacje sprawiają, że nie możemy oderwać wzroku od tego wnętrza. Spójrz tylko na ten stół połączony z krzesłami z pleksiglasu…

W każdym pomieszczeniu króluje biel. To dzięki niej wnętrza wydają się przestronne, a my czujemy się jak w królewskich pokojach!

Kameralna sypialnia z niespodzianką

W tej kameralnej sypialni również napotykamy połączenie bieli szarości. Komfortowe pomieszczenie kryje w sobie zaskakujący element, który każdy z nas chciałby mieć u siebie w domu!

Za ścianą znajduje się prywatna łazienka wyposażona w prysznic. Wspaniałe, prawda?!

Łazienka w światłocieniu

W łazience odnajdujemy kontrast kolorów, dzięki czemu wnętrze tworzy piękną całość. Duże okno zapewnia odpowiednie oświetlenie, co sprawia, że to miejsce jest naprawdę bajeczne.

Różnorodne umywalki wprowadzają element dynamiki.

W głównej łazience znajdziemy ten sam zabieg. Kontrastujące kolory to najlepszy zabieg, który pozwoli Ci stworzyć eleganckie wnętrze.

Na koniec pragniemy pokazać Wam, jak wspaniale może wyglądać łazienka. My wprost zakochaliśmy się w tym blacie!

Odwiedź również 70 metrowy czarujący dom z stylu skandynawskim!

Co sądzisz o takich wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu