Projekty,   zaprojektowane przez Bodin Pflanzliche Raumgestaltung GmbH

Od zaniedbanego ogrodu do fantastycznego patio

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Źródło wody w ogrodzie to prawdziwy luksus- bez względu na to, czy występuje ono w formie niewielkiego stawu, fontanny czy basenu. Większość właścicieli ogrodów lubuje się zwłaszcza w stawach, gdyż te są łatwe z instalacji i nie wymagają ogromnych wysiłków pielęgnacyjnych. W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam, jak źródło wody odmieniło charakter starego, zaniedbanego ogrodu i przeistoczyło go w prawdziwą oazę na niewielu metrach kwadratowych.

Przed: zaniedbany, smutny ogród

Ten odizolowany, odgrodzony od sąsiednich działek ogródek jest wręcz stworzony do tego, aby pełnić rolę zielonej oazy w środku miasta. Jego właściciele nie zdali jednak o ten obszar i pozostawili go w takim właśnie, opłakanym stanie. Eksperci od architektury krajobrazu dostrzegli jednak jego ogromny potencjał- przekonajcie się sami, jak go odnowili!

Po: drewniany taras ze stawem i niewielkim wodospadem

Projekty,   zaprojektowane przez Bodin Pflanzliche Raumgestaltung GmbH
Bodin Pflanzliche Raumgestaltung GmbH

Bangkirai-Holzterrasse mit Wasserspiel und Trittsteinen

Bodin Pflanzliche Raumgestaltung GmbH

Projektując ogród, wielu decyduje się na obłe kształty, które odznaczają się naturalną optyką. Ten przykład pokazuje jednak, że design oparty o regularnie załamujące się kąty, kwadraty i prostokąty jest równie imponujący. Projektanci postawili na najwyższej jakości materiały, neutralne kolory i nowoczesne meble. Całość ma zatem współczesny, elegancki charakter.

Po: klarowne linie

Minimalistyczny design oparty na klarownych, prostych liniach daje zachwycające efekt końcowy. Nie tylko taras ma prostokątny kształt- mają go także schodki, przecinające staw i łączące ze sobą obie strony nowego patio. Naturalna kolorystyka materiałów świetnie komponuje się z zielenią, głównie w formie żywopłotu.

Po: idealne miejsce na relaks

Patio zostało wyposażono tak, aby możliwy był na nim totalny relaks. Poza wygodnymi meblami do siedzenia i leżenia, znajdziemy tu także miejsce na grilla oraz zewnętrzną jadalnię. To właśnie tutaj przenosi się życie domowników w okresie letnim.

Po: minimalistyczny design o maksymalnym efekcie

Kolory, kształty, materiały- wszystko w tym projekcie opiera się na koncepcji minimalizmu. Taka estetyka jest nie tylko ponadczasowa i elegancka, ale także niezwykle funkcjonalna- patio jest łatwe w pielęgnacji, czyszczeniu i utrzymaniu.

Inne ciekawe projekty patio znajdziecie tutaj.

Jak Wam się podoba to patio?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu