Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Unikco Arquitectos

Tania i genialna renowacja przydomowej przestrzeni – niemożliwe? A jednak!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dzisiejszych czasach bardzo niewiele osób posiada ogród do wyłącznego użytku, zwłaszcza gdy zamieszkują one średnie i duże miasta. Jeżeli ktoś ma to szczęście i jest właścicielem choćby kilku metrów przy swojej nieruchomości, powinien zadbać o nie w możliwie jak najlepszy sposób. Niestety, zdarza się tak, że przydomowa przestrzeń jest w nieciekawej kondycji i wymaga gruntownej renowacji – jak w przypadku ogrodu prezentowanego Wam w niniejszym Katalogu Inspiracji. Z opłakanego stanu, przy zainwestowaniu niewielkich pieniędzy, przestrzeń, o której mowa zmieniła się nie do poznania. Trochę muru, drewna, trawy oraz farby i miejsce na specjalne okazje rodzinne gotowe! Nie czekajmy zatem dłużej i szybko przyjrzyjmy się efektowi prac naszych specjalistów!

Przed: renowacja była konieczna i niezbędna

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Unikco Arquitectos
Unikco Arquitectos

Remodelación de Patio – Casa Metropolitano

Unikco Arquitectos

Sędziwy wygląd przydomowej przestrzeni nie pozostawiał wątpliwości, że nadszedł najwyższy czas na jej renowację. Odrobina farby na początek i wszystko powoli zaczęło nabierać nowego wyrazu.

W trakcie: pergola nabiera kształtów!

Do jednych z podstawowych założeń projektu należało wzbogacenie całości o przytulną i elegancką pergolę. Pierwszym krokiem na drodze do jej uzyskania był montaż  belek.

W trakcie: instalacja drewnianych paneli

Kolejnym krokiem w prezentowanym procesie renowacji było nadanie osobowości przestrzeni i obicie jej drewnianymi panelami. Staranne i precyzyjne podejście do sprawy dało nieziemskie rezultaty!

Prawie skończone!

Po zainstalowaniu drewnianych paneli na ścianach dzieło było niemalże gotowe. I jakże już na tym etapie niesamowite! Pergola z belek całkowicie odmieniła przestrzeń i dodała jej uroku. W projekcie zadbano o każdy szczegół i dlatego osiągnięto świetny rezultat!

Po: przestrzeń gotowa do użytku

Wraz z wykończeniem ścian transformacja została przypieczętowana. Murowane siedzenia pomalowano na biało, a większość podłogi pokryto sztuczną murawą. Efekt jest wręcz niesamowity! Właściciele rezydencji nigdy wcześniej nawet nie pomyśleli, że mogliby posiadać tak fenomenalny ogród!

Piękno i jasność

Na załączonym zdjęciu zaprezentowano przydomową przestrzeń po renowacji oświetloną sztucznym światłem. Czy to aby na pewno ten sam ogród, który widzieliśmy na pierwszym zdjęciu?!

Jeżeli interesują Was ogrodowe transformacje, zajrzyjcie również do innego naszego Katalogu Inspiracji: Przed i po: fantastyczna metamorfoza angielskiego ogrodu!

Co sądzicie o tej renowacji?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu