Absolutnie zjawiskowy dom, który trzeba zobaczyć

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Absolutnie zjawiskowy dom, który trzeba zobaczyć

A.D. A.D.
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Loading admin actions …

Ten zachwycający projekt jest nowoczesny i innowacyjny w każdym calu. Zjawiskowa elewacja, uroczy ogród i wnętrze, które zachwyci najkapryśniejszych koneserów. Dom rodzinny, który charakteryzuje się stylowym wyglądem typu Bauhaus, przestronnymi, jasnymi pokojami, które wypełniają wnętrza i komfortem, ale także bardzo szczególną koncepcją oszczędzania energii i recyklingu. Wszystko to uchwycone obiektywem niezwykle zdolnego, berlińskiego duetu fotografów CHIBI MOKU, którzy robią zdjęcia najbardziej znanych nieruchomości na całym świecie. Musicie to zobaczyć. 

Widok z ulicy

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Exterior 1

Chibi Moku

Ta cudowna elewacja jest tak oryginalna, że wręcz zaskakująca. Stalowa powierzchnia, pokryta gdzieniegdzie patyną i rdzą, została zestawiona z surowym betonem. Widać inspiracje brutalizmem i samym Ludwigiem Mies van der Roh'em. Jest surowo, mocno i minimalistycznie, a także szokująco nowocześnie. Warto zwrócić uwagę na wspaniałe ogrodzenie z surowego betonu, drewna i siatki oraz rozległe trawniki i podwójny podjazd samochodowy.

Wejście

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Interior 10

Chibi Moku

Wchodząc do domu, widzimy imponujący efekt przestrzenny. Wysokie sufity, dużo naturalnego światła i otwarte plany pięter możemy określić jako nowoczesne i pełne komfortu. Ponadto, istnieje wyraźny związek między przestrzenią wewnątrz i na zewnątrz poprzez użycie tych samych materiałów. Wnętrze zdobią duże przestrzenie szkła, białe ściany, betonu, blacha falista i oryginalna lampa. 

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Interior 12

Chibi Moku

Wreszcie możemy przyjrzeć się bliżej kuchni, gdzie przytulne desenie starego drewna łączą się z nowoczesnym i purystycznym językiem projektowania. Widzimy tu nowoczesne udogodnienia takie jak urządzenia ze stali nierdzewnej. Kilka szczegółów, takich jak płytki metro na ścianach, betonowa podłoga, stół i metalowe hokery wnoszą do gry modny akcent przemysłowy.

Zobaczcie też: 22 piękne kuchnie zaaranżowane w bieli

Widok na jadalnię

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Interior 5

Chibi Moku

Gdy obrócimy się o 180 stopni widzimy jadalnię, której przyjrzymy się z bliska za chwilę. Sama kuchnia ma kształt litery U  co daje ogromną przestrzeń do przygotowywania posiłków. Drewniany sufit wspaniale koresponduje z frontami szafek. Dla przełamania kolorystycznego są jasne kamienne blaty. 

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Interior 7

Chibi Moku

Funkcje jedzenia i gotowania płynnie przechodzą jedna w drugą, dzięki bliskiemu usytuowaniu względem siebie obu pomieszczeń. Przestrzenie są subtelnie odseparowane za pomocą niskiego stolika barowego, który stanowi jednocześnie przestrzeń roboczą w kuchni. Biały stół z błyszczącym blatem, krzesła z tego samego tworzywa i klasyczne lampy kule – doskonałe wydanie eklektyzmu. 

Korytarz i klatka schodowa

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Interior 3

Chibi Moku

Drewniany styl ma swoją kontynuację w całym domu, co pokazuje zdjęcie schodów. Korytarz to piękne zestawienie klasycznych materiałów czyli drewna, metalu i białego tynku, ale ubrane w niekonwencjonalny sposób. Aranżację pięknie dopełnia dzieło sztuki w kolorach błękitu i bieli oraz żywy sukulent w donicy. 

Pokój wypoczynkowy

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Interior 9

Chibi Moku

Znajdujemy się teraz na drugim piętrze, w komfortowym dziennym pokoju, wyposażonym w kompatybilny zestaw wypoczynkowy znajdujący się na dużym balkonie, stanowiącym punkt widokowy z którego można podziwiać wyjątkowy krajobraz. Sam pokój ma ciekawy dach dwuspadowy, co czyni jego bryłę wyjątkowo ciekawą. Komfortowe meble sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi, a spokojna i ciepła kolorystyka odpowiada za zaciszną atmosferę. 

Ostatni rzut okna na fasadę

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Dwell Development – Reclaimed Modern – Exterior 2

Chibi Moku

Chyba jest już dla Was oczywiste, że ten dom jest inny od pozostałych. Nowoczesny, zainspirowany językiem projektowania Bauhaus, ciekawy pod względem tekstur i materiałów. Wieczorem został wzbogacony o dodatkowe, piękne oświetlenie fasady. Nic dodać, nic ująć. 

Jak Wam się podoba metalowa elewacja z blachy falistej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu