Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Azienda agricola Vivai Romeo

7 kroków do pięknego ogrodu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zapracowanie i cierpicie na chroniczny brak czasu. Jednak nadchodząca wiosna, zachęca do korzystania z dobroci natury. W związku z tym, dzisiaj pragniemy pokazać 7 pomysłów naszych architektów, jak szybko zaaranżować ogród.

1. Doniczki na ścianie

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają niewielki ogród! Wykorzystaj swoją ścianę lub ogrodzenie i stwórz błyskawiczny ogródek. Wystarczy kilka doniczek, aby Twój ogród ożył w kilka chwil.

2. Kompaktowe rośliny

Nie tylko sadzenie roślin, ale również ich pielęgnacja może okazać się czasochłonna. Wybierz więc niewielkie rośliny, które nie będą wymagały dużego nakładu pracy.

3. Ogród Bonsai

Jeśli jesteś miłośnikiem azjatyckiego piękna, sięgnij po rośliny w stylu Bonsai. Zapewnią Ci nie tylko piękne widoki, ale i relaks oraz zdrowie.

4. Na wysokości oczu

Wysokie, gęste rośliny mogą zasłaniać zarówno widoki, jak i ciepłe promienie słońca. Wybierz zatem krzewy o średniej wysokości, które pięknie ozdobią Twój ogród.

5. Podlewanie i pielenie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez italiagiardini
italiagiardini

giardino mediterraneo

italiagiardini

Pamiętaj, aby chwastów pozbywać się regularnie. Dzięki temu nie dopuścisz, aby ogród wyglądał na zaniedbany. Codzienne podlewanie pomoże Ci również utrzymać Twoje rośliny w świetnej kondycji.

6. Chodnik

Chodnik to niezbędny element ogrodu. Nie tylko ułatwi codzienne funkcjonowanie, ale może być również prawdziwą dekoracją.

7. Kanalizacja

Wiele osób zapomina o kanalizacji ogrodowej. Jeśli zaopatrzysz swój ogród w odpowiednie odwodnienie, z łatwością pozbędziesz się błota oraz wszelkich zanieczyszczeń.

5 elementów stylowego ogrodu!

Czy Twój ogród jest już gotowy na wiosnę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu