Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Od okropnej ruiny do luksusowego apartamentu

press profile homify press profile homify
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Wirth Architekten
Loading admin actions …

Dzisiaj mamy dla Was kolejny artykuł z Waszej ulubionej serii przedstawiający mieszkanie przed i po przemianie. Tym razem zajmiemy się ponad 100 letnim domem z niemieckiego miasta Brema. Okolica, w której znajduje się ta rezydencja znana jest z zabytkowych budynków o specyficznym układzie. Dom ten miał wiele oddzielnych pokoi, ciemnych komór i labiryntowych przejść. Ponadto wielkie piwnice, które zostały  niedawno przebudowane i podzielone na oddzielne apartamenty z dwoma sypialniami.

Jak stworzyć naprawdę atrakcyjną przestrzeń w piwnicy? Dzięki doświadczeniom firmy Wirth Architekten, która dostrzegła ogromny potencjał tych nieużytków, przestrzeń domu znacząco się powiększyła. Jednak w takich przypadkach konieczne jest kompleksowe podejście do całości budynku, jego stylu oraz historii. Stare budynki mają bowiem duszę, którą warto podkreślić, nawet przy renowacji. 

Czy podoba Wam się ta przemiana?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu