Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

70 metrów kwadratowych, które wyglądają na 100!

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Salon zaprojektowane przez Fabiola Ferrarello architetto
Loading admin actions …

Czy mieszkanie może wyglądać na większe, niż jest w rzeczywistości? Oczywiście, że tak! Jeśli masz wątpliwości, zapraszamy do wspólnego zwiedzania apartamentu, stworzonego przez włoskich architektów z biura Fareformeabitate Fabiola Ferrarello. Dzięki starannemu planowaniu mieszkanie mierzące 70 metrów kwadratowych, wydaje się być niezwykle przestronnym miejscem! Oprócz wspaniałej przestrzeni znajdziemy tutaj również piękne meble, innowacyjne materiały, a także wyjątkowe, piękne wnętrza. Zapraszamy!

Przestrzeń bez barier

Z tej perspektywy widzimy, jak odpowiednie rozplanowanie ścian i przestrzeni może mieć odzwierciedlenie na dom. Szerokie przejścia pomiędzy pomieszczeniami sprawiają, że mieszkanie sprawia wrażenie wyjątkowo przestronnego.

Wykorzystanie przestrzeni

W hallu napotykamy wspaniałe rozwiązanie, jakim jest domowa biblioteczka. Długi korytarz to idealne miejsce dla regału z książkami lub stworzenia domowej galerii.

Kuchnia

Kuchnia jest niewielka, jednak znajdziemy tutaj wszystko, co potrzebne. Metalowa wyspa spełnia funkcję rozszerzenia przestrzeni oraz blatu, na przy którym możemy zjeść szybkie śniadanie. Nowoczesny i funkcjonalny design idealnie wpasowuje się w wąską przestrzeń sprawiając, że kuchnia pozwoli cieszyć się rodzinnym gotowaniem.

Salon

Całe pomieszczenie wypełnione jest światłem. Dzięki temu przestrzeń wydaje się jeszcze większa. Obszerna kanapa, która rozciąga się wzdłuż ściany sprawia, że mamy tutaj do czynienia z niezwykle komfortowym i przyjaznym salonem. Wyobrażasz sobie wieczory z przyjaciółmi w takim miejscu?

Wyjątkowe rozwiązania

Dzięki wspaniałym przeszkleniom możemy cieszyć się ogromem światła. Ściana za telewizorem została specjalnie zbudowana, aby oddzielić część tarasu. Bezpośrednie przejścia na przestronny taras sprawia, że pomieszczenie wydaje się jeszcze większe, a wszyscy mogą cieszyć się wspaniałymi urokami rodzinnego mieszkania.

Łazienka

Biel to doskonały kolor dla niewielkich przestrzeni. W tym przypadku mamy do czynienia z niezwykle jasnym pomieszczeniem, które idealnie komponuje się z reszta domu. Możemy zauważyć, że znajdziemy tutaj spersonalizowane dodatki. Spójrz tylko na marmurową umywalkę!

Sypialnia

Ostatnie pomieszczenie jakie dla Was mamy, to sypialnia. Neutralne kolory doskonale komponują się z charakterem domu, jaskrawe dodatki sprawiają, że dom nabiera nowej energii.

Odwiedź również Włoska klasyka w najlepszym wydaniu!

Co powiesz na taką aranżację przestrzeni? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu