Projekty,  Salon zaprojektowane przez Tiago Patricio Rodrigues, Arquitectura e Interiores

Zachwycające mieszkanie z unikatowym wnętrzem

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Przeglądając kolejne strony magazynów wnętrzarskich wydaje nam się, że widzieliśmy już wszystko. Aż do czasu, kiedy nasz wzrok przykuje wnętrze tak unikatowe i niepowtarzalne, że poświęcamy chwilę na jego obejrzenie. Jednym z takich przykładów jest mieszkania, które pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji. Jego wnętrz nie da się przypisać jednej konkretnej estetyce- najbliżej jest im zatem chyba do stylu eklektycznego. Bez szufladkowania, obejrzyjcie z nami ten wyjątkowy projekt aranżacji wnętrz.

Oryginalne już od progu

Mieszkanie już w przedpokoju wprawia odwiedzających w zachwyt. Ściany na tym obszarze pokryto farbą w oryginalnym, sinym odcieniu, które zaskakująco dobrze komponuje się z eleganckim drewnianym parkietem. Na szklanej konsoli ustawiono wazony z egzotycznymi kwiatami, a ściany udekorowano równie unikatowymi dekoracjami. Widać, że właściciele tego apartamentu to podróżnicy, chcący wprowadzić do wnętrz swojego mieszkania orientalny klimat.

Eklektyczna mieszanka

Parząc na przedpokój z dalszej perspektywy w pełni można docenić jego wysmakowany design. Jest to przestrzeń oryginalna, wyposażona w jedyne w swoim rodzaju meble i dekoracje. Nie brak jej charakteru, który odpowiada osobowościom osób, zamieszkujących wnętrza mieszkania.

Udana kombinacja materiałów i kolorów

W salonie styl retro, rustykalny i modernistyczny spotykają się, tworząc wspólnie niezwykle udaną mieszankę. Kombinacja ta uzupełniona została sporadycznie występującymi elementami estetyki etno. Dywan jest centralnym elementem aranżacji, wyróżniając się nie tylko oryginalnym kolorem, ale i wzorem.

Salon w pełnej krasie

Z tej perspektywy widać, że przy aranżacją salonu kierowano się zasadą symetrii. Obszar ten został skrupulatnie wydzielony ze strefy dziennej, głównie za sprawą rozważnego układu mebli i dodatków.

Dobry design

Wśród elementów wyposażenia znajduje się wiele przyciągających wzrok modeli, które zdają się być jedyne w swoim rodzaju. Meble o charakterze retro najłatwiej jest znaleźć na pchlich targach lub przeszukując strony internetowe, gdzie natrafić można na fantastyczne okazje.

Oaza nowoczesności

Z dala od eklektycznego salonu znajduje się przestrzeń urządzona w stylu nowoczesnym, przeznaczona wyłącznie do oglądania telewizji. Króluje tutaj ciel, świetnie komponująca się z ciemnym brązem drewna. Białe meble to opcja elegancka i współczesna. Monotonię bieli przełamują kolorowe, ale stonowane dodatki i dekoracje.

Powrót retro

Styl retro powraca w jadalni. Dominują w niej drewniane meble i dekoracje przywiezione z najdalszych zakątków świata. Całość prezentuje się przytulnie, ale i oryginalnie.

Który element tych wnętrz najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu